Co po podstawówce?

Autor: dp 13.03.2020 Nr: 11/2020
Starosta przeworski Bogusław Urban zachęca do lektury informatora.
Starosta przeworski Bogusław Urban zachęca do lektury informatora.

Z myślą o decyzjach, które w związku z wyborem dalszej ścieżki edukacyjnej będą niebawem podejmować ósmoklasiści, Powiat Przeworski wydał informator zawierający ofertę szkół ponadpodstawowych.

Informator prezentuje ofertę pięciu szkół znajdujących się na terenie powiatu przeworskiego, czyli: Zespołu Szkół Zawodowych im. Króla Jana III Sobieskiego w Przeworsku, I Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Władysława Jagiełły w Przeworsku, Zespołu Szkół w Sieniawie, Zespołu Szkół w Kańczudze, Zespołu Szkół im. Wincentego Witosa w Zarzeczu oraz Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Przeworsku. Przedstawione charakterystyki szczegółowo opisują kierunki kształcenia, a także szkolne osiągnięcia i dostępne pozalekcyjne aktywności. Różnorodność oferty sprawia, że każdy z uczniów znajdzie coś dla siebie.

- Drodzy Uczniowie, życzę Wam, aby wyniki osiągnięte podczas egzaminów i na świadectwach szkolnych były przepustką do wymarzonej szkoły. Mam nadzieję, że to będzie jedna z tych przedstawionych w informatorze. Wam, Drodzy Rodzice, życzę zadowolenia i satysfakcji z postępów dzieci, z ich kolejnych kroków w samodzielność i wiedzę – mówi starosta przeworski Bogusław Urban.    

Informator jest rozprowadzany wśród ósmoklasistów w szkołach, a dodatkowo na stronie internetowej Starostwa jest dostępna jego elektroniczna wersja.

Komentarze
Popularne
Komentowane