To miała być normalna kampania, niestety wszystko się zmieniło

Autor: TP 20.03.2020 Nr: 12/2020
To miała być normalna kampania, niestety wszystko się zmieniło

Drodzy mieszkańcy, niewątpliwie wszyscy  z uwagą i troską obserwujemy to co się dzieje dzisiaj w naszym  kraju. Niestety wszystko się zmieniło i prowadzenie kampanii w obecnych realiach jest niemożliwe.

 Niemniej jestem dumna, że kandyduję na stanowisko Wójta Gminy Jarosław, a jeszcze bardziej jestem dumna z Państwa poparcia. Dziękuję jeszcze raz za tak dużą ilość głosów oddanych na moją osobę, uzyskałam ich 2439 w pierwszej turze wyborów, co stanowi najlepszy wynik wśród kandydatów. Utwierdziło mnie to w przekonaniu, że przyświecają Państwu te same wartości, które są mi bliskie i tak ważne.

          Duże poparcie uzyskane przeze mnie 8 marca świadczy, iż mieszkańcy chcą podążać drogą stabilnego i zrównoważonego rozwoju gminy. Drogą popartą doświadczeniem, a równocześnie nowymi pomysłami które mam i zamierzam realizować. Jestem nastawiona na realizację oczekiwań i wyzwań zgodnych z wolą mieszkańców.

 

Wiem, że Gminie Jarosław potrzebny jest włodarz, który zadba o nią w sposób właściwy i z wyczuciem, stanowczy i sprawny w zapewnieniu dobrobytu i bezpieczeństwa mieszkańcom. Jestem  uczciwa i otwarta, potrafię słuchać, w pracy nie pozwalam sobie na kompromisy i półśrodki, bazuję na wiedzy, sumienności a co najważniejsze szczerości.

 

Na dzień dzisiejszy, nie wiemy w jakim terminie odbędzie się druga tura wyborów. Obecnie pracuję na rzecz mieszkańców, chcąc zapewnić Państwu maksimum bezpieczeństwa. 

Elżbieta Grunt

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze
Popularne
Komentowane