Dary trafiły do rodziny

Autor: dp 20.03.2020 Nr: 12/2020
Organizatorzy niemal po sam dach załadowali wóz strażacki zgromadzonymi w dużej ilości darami dla Anielki i jej rodziny.
Organizatorzy niemal po sam dach załadowali wóz strażacki zgromadzonymi w dużej ilości darami dla Anielki i jej rodziny.
Fot. UG

Zakończyła się zbiórka dla Anielki i jej rodziny poszkodowanych w pożarze w Leżachowie.

Historia rodziny poruszyła wielu, gdy więc Urząd Miasta i Gminy Sieniawa ogłosił zbiórkę najpotrzebniejszych artykułów, odzew wśród społeczeństwa był ogromny. Do akcji włączyło się wiele osób indywidualnych, ale również firm, instytucji i grup, m.in. Komenda Powiatowa Policji w Przeworsku, Podkarpacka Brygada Obrony Terytorialnej, Batalion Lekkiej Piechoty z Jarosławia, OSP w Sieteszy, OSP w Leżachowie, harcerze z 4 Drużyny Harcerskiej „Sokoły”, SP im. T. Kościuszki w Sieniawie, SP nr 2 im. H. Kołłątaja w Przeworsku, GOPS w Adamówce, SP im. Jana Pawła II w Adamówce, KGW z Krasnego (gm. Adamówka), SP im. gen. A. Chruściela ps. "Monter" w Gniewczynie Łańcuckiej, SP im. Św. Królowej Jadwigi w Maćkówce, firma Tailor Made PR Sp. z o.o. z Warszawy, SP im. I. Łukasiewicza w Cieszacinie Wielkim, Miejsko-Gminne Przedszkole w Kańczudze Filia w Rączynie oraz 9-12 Hufiec Pracy z Jarosławia.

Jak przekazują organizatorzy zbiórki, pani Ewa, mama Anielki i malutkiego Antosia dziękuje za każdą ofiarowaną pomoc, wsparcie i modlitwę. Do podziękowań przyłączają się też organizatorzy, którzy dziękują wszystkim, którzy dołożyli swoją cegiełkę wpłacając datki dla rodziny Anielki na konto Stowarzyszenia „Kibic z Sercem” oraz za pośrednictwem portalu zrzutka.pl.

Komentarze
Popularne
Komentowane