Spłonął warsztat i samochód klienta

Autor: dp 03.04.2020 Nr: 14/2020
Warsztat spłonął niemal doszczętnie.
Warsztat spłonął niemal doszczętnie.
Fot. pomagam.pl

W sobotę, 21 marca, doszło do pożaru warsztatu samochodowego przy ul. Lwowskiej.

W momencie wybuchu pożaru, nikogo nie było w środku, a budynek był zamknięty. Spod dachu zaczął wydobywać się ciemny, gęsty dym. Straż pożarna otrzymała zgłoszenie o 14.47.

Z relacji osób postronnych wynikało, że w środku mogą znajdować się samochody klientów. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, podaniu prądu wody, wyniesieniu na zewnątrz składowanych wewnątrz opon, a później sprawdzeniu budynku kamerą termowizyjną. Przyczyny pożaru nie są na razie znane, bada je Policja – informuje bryg. Tomasz Dzień, oficer pasowy KP PSP w Przeworsku.

Niestety, choć strażacy szybko przybyli na miejsce, warsztat spłonął wraz z całym wyposażeniem, m.in. maszynami do wymiany opon, magazynem z nowymi oponami, całym studiem detailingowym, wszystkimi narzędziami do usuwania wgnieceń PDR i samochodem klienta, który znajdował się w środku.

Jeden z przyjaciół właściciela postanowił mu pomóc i założył internetową zbiórkę. Zebrane pieniądze mają zostać przeznaczone na wyposażenie potrzebne do odbudowy warsztatu, który był jedynym źródłem utrzymania jego właściciela. Również budynek nie nadaje się do użytku. Przez niespełna 10 dni udało się już zebrać 1/3 zakładanej kwoty. Pomóc można pod adresem: https://pomagam.pl/drdentprzeworsk.

Komentarze
Popularne
Komentowane