SP 10 mistrzem powiatu

Autor: ts 03.07.2009 Nr: 26/2009
W ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej na stadionie Wólczanki Wólka Pełkińska odbył się piłkarski turniej szkół podstawowych na szczeblu powiatu jarosławskiego.
Mimo padającego deszczu do rywalizacji przystąpiło 10 drużyn. W wyniku losowania mistrzowie poszczególnych gmin zostali podzieleni na trzy grupy. Zwycięzcy grup i druga drużyna z grupy III uzyskali awans do półfinałów. Zawody przeprowadzono równolegle na trzech boiskach przygotowanych przez uczniów Szkoły Podstawowej i Gimnazjum
   w Wólce Pełkińskiej. Sędziowali je piłkarze Wólczanki - Krzysztof Pieluch oraz Adam Poprawa. - Spotkania stały na wysokim poziomie. Szczególne podziękowania, za pomoc w koordynowaniu imprezy należą się Adamowi Przewrockiemu, nauczycielowi wychowania fizycznego z Gimnazjum w Wólce Pekińskiej - powiedział Janusz Krasicki, organizator turnieju. Mistrzem powiatu jarosławskiego została reprezentacja SP 10 Jarosław, która w finale pokonała SP Święte. Rywalizacja o III miejsce zakończyła się zwycięsko dla uczniów SP Roźwienica, którzy po raz drugi w tym dniu okazali się lepsi od ekipy z Pawłosiowa. Pierwsze trzy drużyny otrzymały pamiątkowe puchary, a wszystkie dyplomy ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Jarosławiu.
   
   
   
   
   
Komentarze
Popularne
Komentowane