Autor: ts 30.04.2010 Nr: 17/2010 5
Kolejne zwycięstwo odnieśli piłkarze JKS-u Jarosław
JKS 1909 JAROSŁAW - IGLOOPOL DĘBICA 3-1 (0-1)
   0-1 Machnik (44), 1-1 Muzyczuk (52), 1-2 Kossak (76 karny), 1-3 Kossak (85).
   Przez kwadrans na boisku niewiele się działo. Optyczną przewagę posiadali jarosławianie, jednak dogodnych sytuacji bramkowych było jak na lekarstwo. Dopiero w 19 minucie z narożnika pola karnego próbował strzelać Marek Soczek, ale Grzegorz Flasza nie miał problemów z obroną. W 23 minucie po rzucie wolnym pośrednim Wiktor Kossak z kilku metrów huknął nad poprzeczką, a za chwilę nie sięgnął piłki po uderzeniu Andreja Muzyczuka. Goście wyczekali napór JKS-u i w 44 minucie niespodziewanie objęli prowadzenie. Błąd defensywy wykorzystał Kamil Machnik i będąc sam na sam z Maftim Kudlą lobem wpakował futbolówkę do siatki. W przerwie w szatni jarosławian musiało paść kilka ostrych słów, bo w drugiej połowie JKS zdecydowanie zaatakował. W 52 minucie wyrównującego gola w samo okienko zdobył Muzyczuk, a później dwa razy pod rząd na listę strzelców wpisał się Kossak. Najpierw z rzutu karnego, a później po zagraniu Bartłomieja Raby.

KOLBUSZOWIANKA KOLBUSZOWA - JKS 1909 JAROSŁAW 3-1 (1-1)
   1-0 Pruś (10-karny, faul na Mazurku), 1-1 Muzyczuk (35, wywalczył piłkę przed polem karnym), 2-1 Vaskovets (58-samobójcza, mocne dośrodkowanie Polaka), 3-1 Ciuła (88, asysta Krystela)
   ORZEŁ PRZEWORSK - LIMBLACH ZACZERNIE 2-1 (1-0)