Finał warsztatów

W środę, 28 lipca, Sali Lustrzanej Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu odbyło się podsumowanie VI Warsztatów Artystycznych realizowanych przez Zespół Szkół Plastycznych, a zorganizowanych w tym roku przez Centrum Kultury i Promocji.
Uczestnikami Warsztatów byli studenci i wykładowcy Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi (Wydział Operatorski, Kierunek Animacja), którzy uczestniczą w nich od samego początku oraz zaproszeni absolwenci jarosławskiego "Plastyka" obecnie studiujący na wyższych uczelniach artystycznych w kraju (w Krakowie, Katowicach, Częstochowie i Lublinie). Uczniów Zespołu Szkół Plastycznych w Jarosławiu także nie zabrakło. Nawet Akademia Trzeciego Wieku się zaangażowała.
    Podczas warsztatów powstało wiele prac malarskich. Natomiast efektem pracy filmowców są filmy o trasach turystycznych Jarosławia i o ZSP (zrealizowany na potrzeby TVP Kultura). Jeden film o Jarosławiu został zaprezentowany podczas spotkania podsumowującego.
    Za udział w Warsztatach ich uczestnikom dziękowali: dyrektor CKiP Iwona Turek, dyrektor ZSP Krzysztof Krzych i nauczyciel ZSP Henryk Cebula.
   
   
   
   
Komentarze
Popularne
Komentowane
Najnowsze na Forum