Pomoc dla Kalinki

Kasia Siudak, Angelika Ciupińska i Dominika Ciupińska - uczennice III klasy Gimnazjum w Wólce Pełkińskiej zainicjowały w swojej szkole zbiórkę pieniędzy na leczenie siedmiomiesięcznej Kalinki Janowskiej z Tarnowa. Chciałyby, aby ich akcja wyszła poza mury Gimnazjum...
- Mamy nadzieję, że ludzie dobrej woli nie pozostaną obojętni na apel i wspomogą naszą akcję - mówią organizatorki zbiórki. - Każdy grosz może przyczynić się do uratowania zdrowia i życia tego maleństwa. Kalinka urodziła się w lutym tego roku. Ma siedem miesięcy i dopiero zaczyna swoje życie. Jest śliczną, uśmiechniętą i ciekawą świata dziewczynką. Ma dwóch braci i kochających rodziców.
    Gdy miała pięć miesięcy lekarze wykryli u niej nowotwór złośliwy oczu (siatkówczak). Rokowania nie są pomyślne, specjaliści twierdzą, że dziewczynka może stracić wzrok. Nadzieją dla niej jest nowatorska chemioterapia, którą prowadzi jedna ze specjalistycznych klinik w Anglii. Jej koszt jest ogromny - potrzeba 25 tysięcy funtów. Jeśli rodzice nie uzbierają części tej kwoty do końca września (by rozpocząć leczenie), lekarze będą musieli usunąć dziecku lewą gałkę oczną.
    Wpłaty można dokonać na konto bankowe:
   Fundacja Dzieciom "Zdążyć z pomocą", 01-685 Warszawa ul. Łomiańska 5.
   41 1240 1037 1111 0010 1321 9362, koniecznie z dopiskiem "na leczenie Kaliny Janowskiej".
    Więcej na ten temat można dowiedzieć się na stronie internetowej www.kalinajanowska.pl.
   
Komentarze
vBQYMiAvlXLKb 10.09.2012, 06:06 z IP: 188.143.232.12
This airctle keeps it real, no doubt.
Popularne
Komentowane
Najnowsze na Forum