Siódemka wygrywa

Autor: tos 19.11.2010 Nr: 46/2010
Nasz zespół poszedł za ciosem i wygrał drugi mecz z rzędu. Tym razem podopieczne trenera Przemysława Korobczaka poradziły sobie z akademiczkami w Lublinie.
AZS UMCS LUBLIN - SIÓDEMKA JAROSŁAW 19-22 (10-8)
   AZS UMCS: Nóżka, Frodyma, Łyk - Zarzycka 4, Wrzesińska 0, Blaszka 1, Koprowska 0, Ciesielka 0, Kot 5, Masiakiewicz 2, Tess 7, Tęcza 0, Witkowska 0, Tatara.
   SIÓDEMKA: Piechnik - Cholewa 3, Mizak 4, Hołowaty 5, Łobaziewicz 0, Kawa 0, Lasek 4, Nasiłowska 6, Kaniowska 0, Wilk 0, Gujda.
   Sędziowali: Mateusz Bryła i Paweł Staniek (obaj z Kielc). Kary: 4 i 4. Widzów: 100.
   Mecz był bardzo wyrównany, ale jarosławianki rozegrały świetnie końcowe fragmenty i mogły cieszyć się z kolejnego sukcesu. W pierwszej połowie gospodynie prowadziły już nawet różnicą pięciu bramek (10-5 - 27 min.). Siódemka się jednak nie poddawała. Skuteczne akcje ze skrzydła Nasiłowskiej oraz udane interwencje Piechnik w bramce pozwoliły naszej drużynie dogonić rywalki. W 53 minucie AZS prowadził jeszcze dwoma golami (17-15), ale za moment był remis po 18. Potem dwa razy trafiła Siódemka i nie dała się już zdystansować.