Spotkanie LZS w Przeworsku

Autor: tos 11.02.2011 Nr: 6/2011 39
Powiatowe Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Przeworsku zorganizowało w sali narad Starostwa Powiatowego w Przeworsku spotkanie noworoczne z prezesami Ludowych Klubów Sportowych połączone z podsumowaniem organizacji imprez sportowo - rekreacyjnych w 2010 roku.
Podczas spotkania wręczono pamiątkowe statuetki z podziękowaniami dla Starosty Przeworskiego Zbigniewa Kiszki, Prezesa Podkarpackiego Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe w Rzeszowie Józefa Krzywonosa, Burmistrzowi Miasta i Gminy Kańczuga Jackowi Sołkowi, wójtowi Gminy Przeworsk Edwardowi Pączce, Wójtowi gminy Gać Grażynie Pieniążek, Wójtowi Gminy Adamówka Edwardowi Jarmuziewiczowi, Tadeuszowi Zubkowi byłemu Wójtowi Gminy Gać oraz sponsorom Karolowi Bębenkowi i Wojciechowi Kiszce.
   Krajowe Zrzeszenie Ludowe Zespoły w Warszawie przyznało odznaki "Zasłużony Działacz LZS" za wybitne zasługi położone dla rozwoju Kultury Fizycznej i Turystyki na Wsi dla Burmistrza Miasta i Gminy Kańczuga Jackowi Sołkowi oraz byłemu Wójtowi Gminy Gać Tadeuszowi Zubkowi. Zostały również wręczone pamiątkowe medale i puchary dla Gminy Przeworsk za zajęcie pierwszego miejsca, Miasta i Gminy Kańczuga za zajęcie drugiego miejsca oraz Gminy Gać za zajęcie trzeciego miejsca we współzawodnictwie gmin biorących udział w imprezach sportowo - rekreacyjnych organizowanych w 2010 roku przez Powiatowe Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Przeworsku.
   
   
   
   
   
Komentarze
oiGiRSxEQqQkt 29.04.2013, 23:55 z IP: 12.144.69.16
Przypłaciłem ten koncert zoirwdem. :/ Najpierw w samym środku pogo zabawiałem się bez koszulki (co widać na zdjęciu tak, to ja :)) i spociłem jak nie przymierzając świnia, a potem w deszczu (niezbyt wielkim, ale deszczu) wracałem do domu. A teraz słowa z siebie wydusić nie mogę :/ Ale warto było, czekam na kolejny koncert!I przepraszam jednocześnie chłopakf3w z Ryzyka (ktf3rzy też na MT swf3j zespf3ł mają), bo miałem dzisiaj być na ich koncercie, ale tak jak mf3wię choroba mnie załatwiła :/Ale Skowyt rządzi! Miszcze! :)
Popularne
Komentowane