Siódemka znowu na tarczy.

Autor: TOS 08.04.2011 Nr: 14/2011 2
Nasz zespół nie radzi sobie z presją. Znowu minimalnie przegrał i niebezpiecznie zbliża się do pozyci outsidera.
AZS UMCS LUBLIN - SIÓDEMKA JAROSŁAW 23-22 (7-12)
   AZS UMCS: Nóżka, Frodyma, Łyk - Zarzycka 3, Ciesielka 0, Kot 11, Masiakiewicz 7, Tess 0, Wrzesińska 0, Blaszka 1, Tęcza 1, Wawrzonek, Tatara, Witkowska.
   SIÓDEMKA: Piechnik - J. Cholewa 0, Mizak 4, Hołowaty 9, Łobaziewicz 1, Gilarska 0, Kawa 1, Lasek 2, Wilk 5, Gujda, Kaniowska.
   Sędziowali: Daria Radzka (Płock) i Bartłomiej Skwarek (Warszawa). Kary: 4 i 2 min. Widzów: 50.
   Jarosławianki przegrały kolejny mecz jedną bramką mimo, że jeszcze do przerwy miały aż 5 goli zapasu. Nasz zespół pojechał do Lublina z jedną, kontuzjowaną bramkarką, która dzień wcześniej na treningu skręciła kostkę. W pierwszej połowie Siódemka trzymała się dzielnie, pilnując defensywy nie pozwalała rywalkom na wiele strzałów. W naszym zespole prym wiodła Regina Hołowaty. Niestety w drugiej połowie jarosławianki osłabły przede wszystkim w obronie. Gospodynie zaczęły odrabiać straty i na sekundy przed końcem był remis po 22. Niestety równo z syreną sędziowie podyktowali dla UMCS-u rzut karny i z kompletu punktów cieszyły się miejscowe.
   POZOSTAŁE WYNIKI: O awans: Olimpia Nowy Sącz - NLO Gliwice 27-27, SPR Olkusz - Finepharm Jelenia Góra 29-24. O utrzymanie: MKS Zgierz - Beskid Nowy Sącz 24-33.