JKS znowu bez gola

Autor: tos 12.05.2011 Nr: 19/2011 3
Piłkarze JKS-u znowu nie strzelili gola i tylko zremisowali w Sędziszowie. W tej sytuacji zamiast wracać na fotel lidera powoli idą w dół tabeli. Ze strefy spadkowej wciąż ucieka Orzeł. Pod wodzą nowego trenera przeworska ekipa gra na tyle skutecznie, że zdołała nawet pokonać dotychczasowego lidera. Wreszcie przełamał się Piast, który na własnym stadionie rozgromił Kolbuszowiankę. Smutno jest natomiast w Kańczudze. MKS przegrał z Czarnymi. V liga tuż tuż...
LECHIA SĘDZISZÓW MŁP. - JKS 1909 JAROSŁAW 0-0
   JKS pojechał na mecz z Lechią mocno osłabiony, ale w roli zdecydowanego faworyta. Wydawało się, że walczący o utrzymanie gospodarze będą mieli spore kłopoty z ugraniem choćby punktu, ale nic z tych rzeczy. Jarosławianie znowu rozczarowali i chociaż przeważali nie potrafili strzelić bramki. Najbliżej trafienia był Wiktor Kossak, który uderzył w poprzeczkę. Wobec kontuzji i kartek trener Stefan Pietraszewski miał małe pole manewru. W końcówce na boisko wpuścił juniorów.
   ORZEŁ PRZEWORSK - CRASNOVIA KRASNE 2-0 (0-0)
   1-0 Florek (46), 2-0 Broda (80)
   Najpierw z rzutu wolnego w mur strzelał Witold Baran, w odpowiedzi po dośrodkowaniu Łukasza Laski minimalnie obok słupka główkował Dariusz Kurowski. Chwilę później w zamieszaniu pod bramką Crasnovii Damian Misiło źle trafił w piłkę i ta została zablokowana. W 24 sekundzie drugiej połowy Marek Florek skutecznie wykończył koronkową akcję całej drużyny. W 73 minucie Sławomir Rozborski, w sytuacji sam na sam przegrał pojedynek z Królem, zaś dobitkę Konrada Stępienia z przed bramki na róg wybił Damian Misiło. Chwilę później było juz 2-0 Strączek podał do Brody a ten strzałem w długi róg podwyższył prowadzenie gospodarzy.
   MKS KAŃCZUGA - GAMRAT CZARNI JASŁO 1-2 (0-1)
   0-1 Szalony (20), 1-1 Toczek (60), 1-2 Szalony (82).