Złoty klucz

Złoty klucz
Tydzień temu z przyczyn technicznych w tekście dotyczącym Konkursu Piosenki "O Złoty Klucz do Sławy" znalazły się wyniki z ubiegłego roku. Wszystkich zainteresowanych za zaistniałą pomyłkę przepraszamy.
W tegorocznej edycji Konkursu wzięło udział 32 solistów w trzech kategoriach wiekowych (kl. I-III, kl. IV-VI i klasy gimnazjalne) oraz 5 zespołów. Uczestników oceniała komisja artystyczna w składzie: Bożena Kucab (instruktor muzyczny MOK w Przeworsku), Wiktor Marut (instruktor muzyczny MOK w Jarosławiu) i Jerzy Gągoł (instruktor MOK w Jarosławiu).
    Główną nagrodę - Złoty Klucz do Sławy - zdobyła (tak jak rok temu) Monika Czarny z Gimnazjum w Pawłosiowie.
    W kategorii I (kl. I-III) I miejsce zdobyła Izabela Gilarska (ZS w Wiązownicy), II miejsce - Alicja Wysocka (ZS w Wiązownicy), III miejsce - Mateusz Wolwowicz (SP nr 6 w Jarosławiu). Wyróżnienia: Oliwia Sabat (SP nr 10 w Jarosławiu) i Julia Zarzecka (SP nr 4 w Jarosławiu).
    Kategoria II. Miejsce I - Izabela Naspińska (ZS w Wiązownicy), miejsce II - Anna Socha (SP Sióstr Niepokalanek), miejsce III - Aleksandra Babij (SP nr 6 w Jarosławiu). Wyróżnienia: Ola Bator (SP Sióstr Niepokalanek) i Daniel Wysocki (SP nr 10).
    Kategoria III. Miejsce I - Kacper Dąbrowski (ZS im. Jana Pawła II w Jarosławiu), miejsce II - Anna Dąbkowska (ZS im. Jana Pawła II w Jarosławiu), miejsce III ex aequo - Aldona Mikoś (Gimnazjum w Łowcach) i Katarzyna Gołąb (ZS w Szówsku).
    Kategoria zespoły. I miejsce - duet Anna Dąbkowska i Kacper Dąbrowski (ZS im. Jana Pawła II
    w Jarosławiu), II miejsce - duet Natalia Darkowska i Daniel Wysocki (SP nr 10), III miejsce ex aequo - zespół wokalno-instrumentalny Roz Team (ZS w Roźwienicy) i zespół wokalny z ZS w Szówsku. Wyróżnienie otrzymał zespół wokalny z ZS w Piwodzie.
Komentarze