Kacperkowe Trzewiki Szczęścia

Kacperkowe Trzewiki Szczęścia
Niedawno w Miejskim Ośrodku Kultury w Jarosławiu odbył XIX Przegląd Szkolnych Form Teatralnych "Jarosławski Kacperek 2011". Zaprezentowało się 20 zespołów ze szkół podstawowych, gimnazjów i ośrodków kultury z Podkarpacia.
Wykonawców oceniała komisja w składzie: Bożena Siwiecka (instruktor choreograf MOK w Przeworsku), Krystyna Czura (instruktor teatralny MDK w Lubaczowie), Bożena Kucab (instruktor muzyki MOK w Przeworsku), Janina Suchożak (gł. instruktor MOK w Jarosławiu) i Paweł Sroka (gł. instruktor teatralny MOK w Jarosławiu).
    Nagroda specjalna, "Jarosławski Kacperek 2011", przypadła Dziecięcej Grupie Teatralnej "Pacynka" z GOK w Krasnem.
    Nagrody Główne: Złote Trzewiki Szczęścia zdobył Szkolny Teatr Lalki i Aktora w Turzym Polu, Srebrne Trzewiki Szczęścia otrzymał Teatr Dziecięcy "Rudy Kot" z Ośrodka Działań Teatralnych w Rzeszowie, a Brązowe Trzewiki Szczęścia - Zespół "Bajanie" z SP nr 1 w Przeworsku i Grupa "Tornado" z Gimnazjum nr 2 w Jarosławiu.
    Nagrody: Zespół "Urwisy" z SP w Zapałowie, Zespół Teatralny "Filemonek" z SP w Radymnie, SP w Cetuli i Zespół "Dziewiąteczka".
    Wyróżnienia: Zespół Teatralny "Fuks" z ZS w Wiązownicy, Szkolny Teatrzyk "Gogo" z SP nr 4 w Jarosławiu, SP nr 11 w Jarosławiu, Teatr Szkolny "Cztery Żywioły" z Gimnazjum w Roźwienicy.
   
   
Komentarze
Popularne
Komentowane