Na remis w Przeworsku

Autor: tos 27.05.2011 Nr: 21/2011
Derbowe starcie w Przeworsku zakończyło się podziałem punktów. Walczący o utrzymanie Orzeł zaczął od prowadzenia po akcji Kurowskiego. Remis dla JKS-u uratował Kossak.
ORZEŁ PRZEWORSK - JKS JAROSŁAW 1-1 (1-1)
   1-0 Kurowski (16), 1-1 Kossak (43)
   Zaczęło się od burzy. Potem do ataku ruszyli gospodarze. Już w pierwszej akcji zapachniało bramką dla Orła. Radosław Strączek zagrał do Łukasza Kowala a tego w ostatniej chwili uprzedził Daniel Furtak wybijając piłkę efektowną główką. Kilka minut później było juz 1-0. Paweł Zięba zagrał prostopadłą piłkę do Dariusza Kurowskiego, który w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza JKS-u. Jarosławianie wyrównali jeszcze przed przerwą. Po kiksie środkowych obrońców, Viktor Kossak w znalazł sposób na pokonanie Króla.

MKS KAŃCZUGA - KOLBUSZOWIANKA KOLBUSZOWA 1-1 (1-0), Sokół Nisko - Limblach Zaczernie 3-2 (0-1), Strumyk Malawa - Żurawianka Żurawica 0-0, Pogoń Leżajsk - Czarni Jasło 4-1 (2-1), Lechia Ekstrans Sędziszów - Piast Tuczempy 1-4 (0-0), Stal Nowa Dęba - Wisłoka Dębica 1-2 (0-0), Rzemieślnik Pilzno - Crasnovia Krasne 2-0 (2-0)