W trójce najlepszych

Wiesław Kubicki, wójt gminy Zarzecze był reprezentantem województwa podkarpackiego w ogólnopolskim konkursie "Kryształowej Koniczyny" im. Edwarda Piszka, Szczepana Pieniążka i Donalda Evans`a, którego finał odbył się 16 listopada w Warszawie. Zdobył zaszczytne trzecie miejsce.
Komisja konkursowa wyłoniła 6 osób nominowanych do nagrody XI edycji Konkursu Kryształowej Koniczyny. Wśród nich znalazł się Wiesław Kubicki, zdobywając w finale trzecie miejsce. Jedno z jego największych osiągnięć - podkarpackie ośrodki przedszkolne na terenie powiatów jarosławskiego i przeworskiego, zostało dostrzeżone i docenione. Od wójta Kubickiego lepsi byli: Krystyna Szarowska z województwa dolnośląskiego, która zajęła pierwsze miejsce i Marian Sus z województwa świętokrzyskiego z drugim miejscem.
    Konkurs o Laur Kryształowej Koniczyny skierowany jest do osób zaangażowanych w rozwój edukacji na obszarach wiejskich, poświęcających swój czas i umiejętności mieszkańcom wsi. Organizuje go Polsko-Amerykańska Fundacja 4 H w porozumieniu z Izbami Rolniczymi i Ośrodkami Doradztwa Rolniczego.
   
   
   
   
   
Komentarze
Popularne
Komentowane
Najnowsze na Forum