Nastroje jesieni

Nastroje jesieni
W czwartek, 24 listopada w Galerii MOK w Przeworsku odbyło się otwarcie wystawy XIV Konkursu Plastycznego i Fotograficznego "Nastroje jesieni", połączone z wręczeniem nagród autorom najlepszych prac.
Na konkurs wpłynęło 756 prac plastycznych oraz 145 fotograficznych. Jury choć miało przysłowiowy "trudny orzech do zgryzienia", to wybrało te najlepsze.
    W grupie wiekowej od 5-7 lat wszystkim autorom prac przyznano pierwsze miejsca. Otrzymali je: Maja Szal z PM z Łańcucie, Martyna Lasek i Inez Grzęszczak z SP nr 1 w Przeworsku, Wiktor Mazurkiewicz, Jan Paluch i Julia Pich z SP w Sieniawie, Wiktor Kiełb z ZS w Studzianie, Katarzyna Filip i Karolina Szwed z PSP w Ubieszynie, Maja Siry z SP w Cieplicach, Dominik Brzyski z SP nr 1 w Majdanie Sieniawskim i Emilia Cieślak z SP nr 2 w Przeworsku.
    W grupie wiekowej 8-11 lat I m-ce zajęła Łucja Pokrywka z SP nr 1 w Majdanie Sieniawskim, II m-ce Kacper Walaszek z SP nr 2 w Przeworsku i Karolina Nowak z SP nr 42 w Lublinie, a III m-ce Adrian Brzyski z SP nr 1 w Majdanie Sieniawskim i Maria Sendejewicz z SP nr 42 w Lublinie. Wyróżnienia otrzymali: Maria Wojnarowicz z SP nr 1 w Przeworsku, Magdalena Nowosiad z SP nr 2 w Przeworsku, Kamil Białek z SP w Weryni oraz Jakub Peszek i Karolina Szyszka z SP nr 1 w Majdanie Sieniawskim.
    W kat. 12-16 lat I m-ce zajęła Justyna Prokop z GP w Skierbieszowie, II m-ce Angelika Kulas z ZS w Studzianie oraz Renata Czerwonka z ZS w Gorzycach, a III m-ce Anna Brodowicz z ZS w Gorzycach. Wyróżnienia otrzymali Justyna Turek z SP w Żurawiczkach, Weronika Szczurowska z SP nr 1 w Majdanie Sieniawskim i Marek Jakielaszek z ZS w Gaci.
    Oceniono również prace fotograficzne. W kat. 5-7 lat I m-ce zajęła Kinga Dyrkacz z SP w Dębowie, II m-ce Krzysztof Bożek z SP nr 1 w Przeworsku, III m-ce Sabina Bujny z SP nr 2 w Przeworsku. Wyróżnienie otrzymał Tomasz Żyga z SP w 1 w Przeworsku.
   W kat. wiekowej 8-11 lat I m-ce zajęła Sylwia Krzanowska z SP nr 1 w Przeworsku, II m-ce Łukasz Drapała z SP nr 2 w Przeworsku, a III m-ce równorzędnie Martyna Fuhrman z SP nr 1 w Przeworsku i Gabriel Żołądź z SP nr 1 w Majdanie Sieniawskim. Wyróżnienia otrzymali: Paulina Słysz z ZS w Gaci, Gabriela Wojtas z SP nr 3 w Przeworsku, Julia Chmielewska z ZS w Nowosielcach i Monika Jędruszczak z ZS w Rozborzu.
    W grupie 12-16 lat I m-ce zajęła Karolina Uchman z Gimnazjum nr 1 w Przeworsku, II m-ce Gabriela Blat z Gimnazjum nr 1 w Przeworsku, a III m-ce ex aequo Kamil Głód z ZS w Gaci i Ewa Słysz z Gimnazjum w Żurawiczkach. Wyróżnienia otrzymali: Agata Sykała i Michał Zygmunt z Gimnazjum nr 1 w Przeworsku, Katarzyna Kałamarz z Gimnazjum w Urzejowicach i Magdalena Madera z Gimnazjum nr 9 w Rzeszowie.
Komentarze
Popularne
Komentowane