Magiczny nadchodzi czas...

Magiczny nadchodzi czas...
W niedzielę, 11 grudnia w Galerii "Magnez" wręczono nagrody w IV edycji konkursu plastycznego na kartkę świąteczno-noworoczną pt. "Magiczny nadchodzi czas..." i na tradycyjną ozdobę choinkową.
Komisja oceniła 373 prace - projekty kartek.
    W kategorii 4-6 lat I miejsce zdobyła Zofia Kowalik z SP nr 2, II m-ce Karolina Dec z PM nr 2 oraz Julia Buchman z PM nr 2, a III m-ce Jakub Łaba z SP nr 2 i Karol Przywara z PM nr 2. Wyróżnienia przyznano dla: Tomasza Bruda z SP nr 3, Mileny Rogaza z PM nr 3, Julii Szlachty z SP nr 1, Leny Szpila z PM nr 3, Heleny Komendy z SP nr 1, Karoliny Gołdasz z ZS w Urzejowicach, Mileny Kolano z PM nr 2, Niny Majczak z PM nr 2, Kamili Pieniążek z PM nr 2.
    W kat. 7-9 lat I m-ce zdobył Marcin Weselak z SP nr 3, II m-ce Paulina Grygar z SP nr 2, a III m-ce Katarzyna Morawska z SP nr 2 i Aleksandra Morawska z SP nr 1. Wyróżnienia przyznano dla: Karola Bożka z SP nr 2, Kingi Walaszek z SP nr 2, Klaudii Cwynar z ZS w Gaci, Paulinie Wiśniowskiej z SP nr 2, Wiktorii Gałka i Roberta Peszka z SP w Majdanie Sieniawskim, Mikołaja Krupińskiego z SP nr 1, Natalii Machały z ZS w Gaci, Wiktorii Tarnawskiej z SP nr 2 i Mateusza Pustki z SP nr 3.
    W kat. 10-12 lat I m-ce zajęła Katarzyna Szyszka z SP w Majdanie Sieniawskim, II m-ce Karolina Szczepańska z SP nr 2, a III m-ce zdobyła Magdalena Zarosa z SP w Majdanie Sieniawskim i Jakub Ciąpała z SP nr 2. Wyróżniono: Kamilę Zielińską z ZS w Urzejowicach, Wojciecha Kierepkę i Jakuba Peszka z SP w Majdanie Sieniawskim, Martynę Szubert z ZS w Gaci, Bartosza Filipa i Weronikę Król z SP nr 2.
    Na konkurs ozdób choinkowych wpłynęło 59 prac. I m-ce zajął Mateusz Pustka z SP nr 3, II m-ce ex aequo Krystian Stępak z SP nr 3 i Paulina Słysz z ZS w Gaci, a III m-ce równorzędnie Maja Mucha z SP nr 3 i Maria Sala z SP nr 1 w Przeworsku. Wyróżnienia przyznano: Esterze Brzyskiej z SP w Majdanie Sieniawskim, Kindze Zaręba z SP nr 1, Oliwii Śliwa i Bartkowi Brudowi z SP nr 3 oraz Bartoszowi Zając z SP nr 1.
   
   
Komentarze
Popularne
Komentowane