Znamy już finalistów

Autor: (wu zet) 27.04.2012 Nr: 17/2012 1
Znamy już finalistów
W środę, 18 kwietnia, w Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu odbyła się kolejna, czwarta już, edycja naszego rodzimego programu "Masz Talent", organizowanego przez jarosławską Fundację "Pomocna Dłoń". Spośród sporej grupy uczestników jury wyłoniło czternaście osób (w tym trzy duety), które wystąpią w finale.
Finalistami zostali: Izabela Skrzypek z Gimnazjum w Wiązownicy (śpiew), Kinga Bobowicz z Gimnazjum w Pawłosiowie (śpiew), duet Urszula Grabowska i Gabriela Benedyk z ZSEiO w Jarosławiu (śpiew), Grzegorz Lenartowicz z Surochowa (taniec), Mateusz Olejarz z SP nr 7 w Jarosławiu (taniec), Rafał Rostecki z Gimnazjum w Rokietnicy (beatbox), Kacper Kot z ZSDGiL (beatbox), Sylwia Łyko z Nowej Sarzyny (śpiew), Paulina Szkoła z Pruchnika (śpiew), duet Mateusz Skotnicki i Dawid Bugryn z Trzeciego Najemnego Oddziału Piechoty Japońskiej w Jarosławiu (szermierka) oraz duet Romuald Kuras i Konrad Grzesik z Boratyna (żonglerka piłką). Ponadto w finale wystąpi Kinga Stasiła (śpiew) wyłoniona podczas eliminacji przeprowadzonych w gminie Chłopice.
    Kwalifikacji dokonało jury w składzie: przewodniczący Arkadiusz Kłusowski (laureat wielu festiwali muzycznych w Polsce i Europie), Alicja Zając (prezes Jarosławskiej Fundacji "Pomocna Dłoń"), Elżbieta Raczyńska (wiceprezes Fundacji), Dorota Kochanowicz (Wydział Kultury Turystyki i Promocji Miasta Jarosławia), Maria Piśko (nauczyciel Zespołu Szkół Plastycznych w Jarosławiu) i Marlena Dudek (Centrum Kultury i Promocji w Jaroslawiu).
    Finał programu odbędzie się w czerwcu.
   
   
   
   
Komentarze
XYZ 07.05.2012, 21:29 z IP: 31.128.25.26
RAFAŁEK czy to na pewno ty
Popularne
Komentowane