Jubileuszowy "Kacperek"

W poniedziałek i wtorek, 14 i 15 maja w Miejskim Ośrodku Kultury w Jarosławiu odbywał się XX Przegląd Szkolnych Form Teatralnych "Jarosławski Kacperek 2012", podczas którego zaprezentowało się 13 zespołów tatralnych reprezentujących szkoły podstawowe, gimnazja i ośrodki kultury z Podkarpacia.
Spektakle oceniało jury w składzie: Bożena Siwiecka (MOK Przeworsk), Janina Suchożak (MOK Jarosław) i Paweł Sroka (MOK Jarosław).
    Nagrodę specjalną "Jarosławski Kacperek 2012" oraz Nagrodę Burmistrza Miasta Jarosławia z okazji jubileuszowej edycji Przeglądu zdobyła Grupa Teatralna "Grymas" z Ośrodka Działań Teatralnych w Rzeszowie.
    Nagrody Główne:
   - Złote Trzewiki Szczęścia - teatrzyk "Klaps" (SP w Czelatycach)
   - Srebrne Trzewiki Szczęścia - teatrzyk "Wiercipiętki" (SP nr 6 w Jarosławiu)
   - Brązowe Trzewiki Szczęścia - zespół "Bajanie" (SP nr 1 w Przeworsku)
    Nagrody: zespół"Wiercipiętki" (MOK Jarosław), Kamil Broda (SP Radymno) za rolę druha, Aleksandra Matusz (PG 4 w Jarosławiu) za rolę Małego Księcia, Katarzyna Ślanda (Gim. w Grodzisku Górnym), Magdalena Miś (Gim. w Grodzisku Górnym), Łukasz Mazur (ZS w Pawłosiowie) za rolę kotka, Kamila Brzezowska (ZS w Pawłosiowie) za rolę pieska, Dominik Moskal (Gim. w Roźwienicy) za rolę Papkina, Mateusz Piątek (Gm. w Roźwienicy) za rolę Romea, Hubert Szumigraj (SP 6 w Jarosławiu) za rolę błazna, Jakub Polański (SP w Grodzisku Górnym) i Adrian Kruba (SP 6 w Jarosławiu) za rolę taty.
Komentarze