Nowe talenty

Autor: (wu zet) 22.06.2012 Nr: 25/2012 1
Nowe talenty
W sobotę, 16 czerwca, w Sali Lustrzanej Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu odbył się finał IV edycji konkursu "Masz Talent", którego organizatorem jest jarosławska Fundacja "Pomocna Dłoń", przy współpracy CKiP.
W finale wystąpili: Izabela Skrzypek z Gimnazjum w Wiązownicy (śpiew), Kinga Bobowicz z Gimnazjum w Pawłosiowie (śpiew), duet Urszula Grabowska i Gabriela Benedyk z ZSEiO w Jarosławiu (śpiew), Grzegorz Lenartowicz z Surochowa (taniec), Mateusz Olejarz z SP nr 7 w Jarosławiu (taniec), Rafał Rostecki z Gimnazjum w Rokietnicy (beatbox), Kacper Kot z ZSDGiL (beatbox), Sylwia Łyko z Nowej Sarzyny (śpiew), Paulina Szkoła z Pruchnika (śpiew), duet Mateusz Skotnicki i Dawid Bugryn z Trzeciego Najemnego Oddziału Piechoty Japońskiej w Jarosławiu (szermierka), duet Romuald Kuras i Konrad Grzesik (żonglerka piłką) i Kinga Stasiła z Gimnazjum w Łowcach (śpiew).
    Zwycięzcą konkursu została Sylwia Łyko i jej przypadła główna nagroda. Ponadto jury (któremu przewodniczył dr Jacek Ścibor) przyznało trzy wyróżnienia. Otrzymali je: Rafał Rostecki, Mateusz skutnicki i Dawid Bugryn oraz Romuald Kuras i Konrad Grzesik.
    W trakcie obrad jury publiczność zabawiał Dawid Krzeptoń, zdobywca nagrody publiczności w roku ubiegłym.
   
   
   
   
Komentarze
Popularne
Komentowane