Uczniowskie sukcesy

Uczniowskie sukcesy
Uczniowie Zespołu Szkół w Kańczudze zostali finalistami Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego i Plastycznego pod hasłem "Młodzież na szlakach rowerowych". ZS jest jedyną szkołą ponadgimnazjalną w powiecie, której uczniowie przeszli do etapu centralnego i otrzymali tytuł laureata. Rozdanie nagród odbyło się 16 listopada na Stadionie Narodowym w Warszawie.
Do konkursu fotograficznego przystąpili: Klaudia Klepacz z kl. I Technikum Hotelarstwa, Angelika Kubicka z kl. II LO i Piotr Orzechowski z kl. III Technikum Mechanicznego. Na etap wojewódzki wpłynęło 90 prac i to uczennice z ZS w Kańczudze: K. Klepacz i A. Kubicka zgarnęły pierwsze miejsca, przeszły do etapu ogólnopolskiego i zostały jego laureatkami. Opiekunkami uczennic były nauczycielki: Lucyna Szymańska i Marta Lemiech.
    W konkursie plastycznym prace przygotowali: Gabriela Jabłońska z kl. I LO, Aneta Krysa z kl. I Technikum Żywienia i Radosław Bielec z kl. I Technikum Żywienia. Spośród nich na etapie wojewódzkim G. Jabłońska zajęła II miejsce.
   
   
   
   
   
Komentarze
Popularne
Komentowane