Niezwykły koncert

Niezwykły koncert
W sobotę, 5 stycznia w sieniawskim Sokole odbył się niezwykły koncert światowej sławy śpiewaczki operowej Małgorzaty Kellis. Artystka od wielu lat mieszka w USA, dokąd wyjechała w celu doskonalenia warsztatu wokalnego.
Niezwykle ciepła atmosfera towarzysząca sobotniemu recitalowi, efektowna scenografia autorstwa Bogdana Bartusia i Piotra Majchra oraz zadowalająca frekwencja odbiorców przyczyniły się do udanego koncertu, który na długo pozostanie w pamięci publiczności. Śpiewaczka, której akompaniował absolwent Łódzkiej Akademii Muzycznej, pochodzący z Leżajska pianista Krystian Krauz, zaprezentowała bogaty repertuar, na który złożyły się kolędy polskie i międzynarodowe. Wykonała również pieśni z musicali i operetek. Spotkanie zwieńczyły kolędy polskie.
    Na zakończenie koncertu Małgorzata Kellis złożyła publiczności noworoczne życzenia. Widownia zgotowała artystce kilkuminutową owację na stojąco. Sopranistce za ten niecodzienny koncert i wspaniałą ucztę duchową podziękował gospodarz miasta i gminy Adam Woś.
   
   
   
   
   
Komentarze
Popularne
Komentowane
Najnowsze na Forum