Klucz do sławy

W Miejskim Ośrodku Kultury w Jarosławiu odbył się niedawno XXIII Konkurs Piosenki "O Złoty Klucz do Sławy". Wzięło w nim udział ogółem 40 solistów w trzech kategoriach wiekowych oraz trzy zespoły.
Uczestników konkursu oceniała komisja artystyczna w składzie: Zofia Kolasa (główny instruktor MOK w Jarosławiu), Marek Skubisz (instruktor muzyczny MDK w Przemyślu) i Wiktor Marut (instruktor muzyczny MOK w Jarosławiu).
    W pierwszej kategorii wiekowej (kl. I-III) I miejsce zdobyła Wiktoria Roman (SP w Tuligłowach). Miejsce II - Kasia Lis (ZS w Szówsku) i Marcin Gawura (SP w Piwodzie). Miejsce III - Monika Balawender (ZS im. Jana Pawła II w Jarosławiu). Wyróżnienia w tej kategorii otrzymali: Weronika Trojanowska (Jarosław), Aleksandra Tomczyk (Bystrowice), Agnieszka Szumigraj (Szówsko) i Alicja Baj (Jarosław).
    Kategoria kl. IV-VI: miejsce I - Kasia Wygnaniec (SP nr 4 w Jarosławiu). Miejsce II - Izabela Gilarska (ZS w Wiązownicy). Miejsce III - Ania Bobowicz (SP nr 10 w Jarosławiu). Wyróżnienia: Oliwia Sabat (Jarosław), Paulina Makarowska (Jarosław), Kinga Parzyszek (Jarosław).
    Kategoria III, gimnazja: I miejsce - Karolina Król (ZS w Wiązownicy), II miejsce Izabela Skrzypek (ZS w Wiązownicy). Miejsce III - Weronika Makowska (PG nr 2 w Jarosławiu) i Kacper Dąbrowski (ZS im. Jana Pawła II w Jarosławiu). Wyróżnienia :
   Izabela Naspińska (Wiązownica), Aleksandra Gilarska (Jarosław), Izabela Bednarz (Jarosław) i Aleksandra Lech (Jarosławiu).
    Kategoria zespoły: I miejsce - zespół wokalny ZS w Szówsku. II miejsce - zespół wokalno-instrumentalny ZS im. Jana Pawła II w Jarosławiu. III miejsce - zespół wokalny SP nr 10 w Jarosławiu.
    Główną nagrodę konkursu - Złoty Klucz do Sławy - zdobyła Wiktoria Roman.
Komentarze
Popularne
Komentowane