Dwa dni zabawy

Autor: BK 14.06.2013 Nr: 24/2013
Dwa dni zabawy
W ostatni weekend (8 i 9 czerwca) w Pruchniku odbyły się Dni Pruchnika. Podczas dwudniowego święta obejrzeć można było liczne koncerty, występy i inne atrakcje.
Pierwszego dnia po oficjalnym przekazaniu kluczy do bram miasta młodzieży, którego dokonał Wacław Szkoła, burmistrz Pruchnika nastąpiły prezentacje artystyczne uczniów szkół z terenu Gminy. Po nich z pokazem tańca Breakdance wystąpiła grupa Noł Nejm. Następnie swoje umiejętności zaprezentowali uczniowie Szkoły Muzycznej w Pruchniku, po których nastąpił koncert głównej gwiazdy wieczoru - Góralskiej Kapeli "Pieczarki".
    Drugi dzień rozpoczął się programem "Waldemar Wywrocki Dzieciom", po którym usłyszeć można było covery najsłynniejszych piosenek zespołu ABBA, a także koncerty zespołów Power Play i gwiazdy wieczoru zespołu "Masters".
    Organizatorzy zadbali również o dodatkowe atrakcje dla dorosłych i dzieci. Wśród nich znalazł się m.in. największa na Podkarpaciu wystawa ruchomych dinozaurów. Wystawie towarzyszyły warsztaty paleontologiczne.
   
   
   
   
Komentarze
Popularne
Komentowane