A kto nie był, niech żałuje!

Autor: W. Żak 12.07.2013 Nr: 28/2013 3
A kto nie był, niech żałuje!
- Fantastyczny koncert i niezwykłe emocje, zresztą, co tu dużo mówić, przy ich piosenkach dorastałem, stąd i łezka nie raz w oku się zakręciła - dzielił się z nami po koncercie Kombii pan Krzysztof, który na występ artystów przyjechał prosto z Biłgoraja. Takich osób jak on było dużo więcej. Byli zgodni: świetny, wyjątkowy, porywający serca koncert i całe dni gminy. Organizatorzy szacują, że na placu rekreacyjnym było podczas finałowego koncertu bawiło się ok. 8 tysięcy uczestników.
Dni Gminy Tryńcza to wydarzenie, które corocznie przyciąga tłumy. Bogaty program imprezy był doskonałą okazją do promocji gminy oraz rozrywki dla mieszkańców.
    Pierwszego dnia prawdziwe emocje czekały na miłośników sportu. Organizatorzy przygotowali dla nich aż 30 różnych konkurencji, do tego turnieje tenisa ziemnego, piłki plażowej i piłki siatkowej. Tradycją jest też rozgrywany turniej piłki nożnej drużyn samorządowych, w którym najlepsze okazały się drużyny Urzędu Marszałkowskiego, Miasta i Gminy Nowa Sarzyna, Miasta i Gminy Sieniawa oraz oldboje z Gorzyc i Gniewczyny Łańcuckiej. Atrakcją tego dnia był jeszcze pokaz motocrossowy i wieczorne występy muzyczne.
    W niedzielę na mieszkańców gminy i gości czekało moc atrakcji i niespodzianek dla dzieci i dorosłych - zarówno na scenie, jak i poza nią. W trasę do Ożanny wyruszył I Tryniecki Rajd Rowerowy, a ulicami Tryńczy przemaszerowała Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Tryńczy. W kolejnej odsłonie zaprezentowali się artyści i lokalne zespoły taneczne, a w "Galerii Pod Aniołem" otwarto wystawę malarstwa Krzysztofa Krzycha. Kolejną porcję muzycznych emocji wniósł zespół VIR, a doznań zgoła innej natury, ale równie fantastycznych dostarczyły w pokazach akrobatycznych finalistki "Mam Talent" z trio akrobatycznego ETC z Rzeszowa.
    Z ogromnym aplauzem gęstniejący z godziny na godzinę tłum przyjął gwiazdę sobotniego wieczoru - zespół Kombii. Były wielkie emocje, brawa i bisy. Po koncercie wójt Gminy Tryńcza Ryszard Jędruch zaprosił na jubileuszową, X już edycję Dni Gminy Tryńcza w przyszłym roku.
    Imprezę zakończył pokaz sztucznych ogni i dyskoteka pod gwiazdami z zespołem Solaris.
   
   
Komentarze
ozzy 17.07.2013, 12:01 z IP: 94.40.76.2
trzeba było do przeworska zaprosić Get Break
kaziak 15.07.2013, 13:29 z IP: 5.173.217.147
Kombi - mistrzowie nad mistrzami , jakieś tam pomioty typy hołdys mogą im czyścić ale co najwyżej felgi w samochodzie
Lukas RPZ 13.07.2013, 11:11 z IP: 188.191.203.185
Taka mala gmina a potrafi zorganizować naprawdę fajny koncert a jak były dni Przeworska to szkoda gadać,lepiej było w domu zostać,włodarze naszego miasta bierzcie przykład z gminy Tryńcza
Popularne
Komentowane