Obfitość atrakcji

Autor: BK 19.07.2013 Nr: 29/2013
Obfitość atrakcji
Tegoroczne Dni Radymna rozpoczęły się już w piątek, 12 lipca. A ich zakończenie odbędzie dopiero się w środę, 17 lipca. Największą publiczność przyciągnął niedzielny koncert, podczas którego usłyszeć można było takie gwiazdy jak Maleo Reggae Rockers i uwielbiany przez nastolatki Afromental.
Inauguracja Dni Radymna odbyła się w piątek na "cyplu harcerskim" nad ZEK-iem. Tam odbyły się regaty żaglówek, turnieje piłki siatkowej, piknik "Artystyczne plażowanie" oraz biesiada.
    Sobota upłynęła pod znakiem rywalizacji piłkarskiej. Mimo niesprzyjającej pogody młodzi sportowcy walczyli na stadionie miejskim o Puchar Burmistrza Miasta Radymno.
    Najliczniejsze atrakcje czekały na uczestników Dni Radymna w niedzielę. Dzień rozpoczęły zorganizowane na akwenie ZEK Otwarte Zawody Wędkarskie. Największe emocje wywołał niedzielny koncert, który rozpoczęły występy artystów ze Studia Piosenki MOK prezentująych piosenki z repertuaru Maryli Rodowicz. Po nich na scenie pojawił się zespół "Hurry UP" z Łańcuta. Później publicznością zawładnęła prawdziwa ikona polskiej muzyki reggae - zespół "Maleo Reggae Rockers". Ekipa Dariusza Malejonka mimo padającego deszczu doskonale rozgrzała zebranych, wprowadzając ich w doskonały nastrój. Prawdziwy szał (szczególnie wśród nastoletniej części widzów) wywołał jednak koncert głównej gwiazdy wieczoru - formacji Afromental. Zachwytu fanek nie ugasił nawet fakt nieobecności najbardziej znanego Wojciecha "Łozo" Łozowskiego. Sądząc po generowanych przez żeńską część publiczności piskach, westchnieniach i okrzykach uwielbienia Tomasz "Tomson" Lach wraz z resztą ekipy spełnili wszelkie oczekiwania fanek... a może i fanów.
    Choć największe wydarzenia związane z Dniami Radymna już za nami to nie koniec przygotowanych przez organizatorów atrakcji. Dziś (środa, 17 lipca) nastąpi otwarcie wystawy fotograficznej "Koncertowe Radymno" oraz międzynarodowy mecz piłkarski, w którym zaprezentują się: Wodnik Lwów i MKS Radymno.
    Przypominamy, organizatorami Dni Radymna byli: Wiesław Pirożek, burmistrz Miasta Radymno oraz Miejski Ośrodek Kultury w Radymnie. Patronem medialnym imprezy była m.in. Gazeta Jarosławska.
   
   
Komentarze
Popularne
Komentowane