Biesiada pełna atrakcji

Biesiada pełna atrakcji
W sobotę, 3 czerwca po raz pierwszy na terenie parku w Zarzeczu odbyła się "Biesiada z Radiem WAWA". Urząd Gminy w Zarzeczu we współpracy z agencją artystyczną IMPRESARIAT Rzeszów przygotowali na ten jeden dzień wyjątkowo bogaty program. Była muzyka, taniec, śpiew, konkursy i wiele innych atrakcji.
Sobotnie popołudnie upłynęło mieszkańcom gminy i przyjezdnym gościom w sympatycznej atmosferze towarzyskich i rodzinnych spotkań, z humorem i dobrą zabawą. Pyszna polowa kuchnia połączona z pokazami kulinarnymi: warzenia piwa, wypiekania chleba, proziaków i pizzy, wielu przypadła i do gustu i do smaku.
    Imprezie towarzyszyły liczne konkursy i zabawy z nagrodami oraz koncerty zespołów:
   Larz Reller Band z Białogrodu Dniestrowskiego na Ukrainie, Podoba Mi Się - kapeli z muzyką autorską, z kręgu gatunków ska oraz reggae. Zespół w 2011 roku zakwalifikował się do pierwszej edycji show "Must be the music" gdzie doszedł do ścisłego finału. Gwiazdą wieczoru był Tygiel Folk Banda z muzyką w bałkańskich klimatach.
    Największą atrakcją dla dzieci i dorosłych były loty balonem. Była to dla niektórych niepowtarzalna okazja, by wznieść się w górę i podziwiać uroki Zarzecza.
    Biesiadę zakończyła zabawa pod gwiazdami z zespołem "SWEET DREAMS".
    To kolejna impreza plenerowa, udana tak samo jak zorganizowany przed 2 tygodniami przez Stowarzyszenie Rozwoju Gminy Zarzecze - "Dzień Zarzecza". Urokliwe miejsce i przyjaźni ludzie sprawili, że rzeszowski Impresariat z pewnością wróci tutaj za rok.
   
Komentarze
Popularne
Komentowane