JKS znowu na czele!

Autor: tos 18.10.2013 Nr: 42/2013 14
JKS znowu na czele!

Jarosławianie wygrali kolejny mecz i znowu są liderem. Nasz zespół bije rekord. Piotr Cisek, który w Boguchwale bronił ze złamanym palcem jest niepokonany od 912 minut! Z nowym trenerem trzy punkty ze Świdnika przywiózł Sokół. Zwycięstwo zanotował przeworski Orzeł.

Izolator Boguchwała ? JKS Jarosław 0-2 (0-1)
   0-1 Wolan (35), 0-2 Jurczak (78)
   Jarosławianie pojechali do Boguchwały bez Pawła Załogi. To znaczy, trener JKS-u był ze swoim zespołem, ale na boisku z powodu pauzy za kartki zagrać nie mógł. Pojedynek czołowych drużyn ligi nie zawiódł. Były emocje, gole i kontrowersyjne sytuacje. Gospodarze mieli pretensje do sędziego za sytuację z 45 minuty. Po akcji Brockiego piłka wpadła do naszej siatki, ale w całym zdarzeniu ucierpiał bramkarz Cisek, któremu złamał się palec. Arbiter po konsultacji z asystentem gola nie uznał i przyznał jarosławianom rzut wolny. Wcześniej, w 35 minucie strzał Pelca skutecznie z kilku metrów dobił Wolan i JKS objął prowadzenie. Na 2-0 w drugiej połowie podwyższył Jurczak, który efektownie huknął z 16 metrów.
   
   Avia Świdnik ? Sokół Sieniawa 0-1 (0-0)
   0-1 Wróbel (90)
   Sokół poprowadził nowy trener ? Jarosław Zając, bo działacze uznali, że dotychczasowy szkoleniowiec nie gwarantuje już dobrych wyników. Debiut Zająca wypadł udanie chociaż bardzo szczęśliwie, bo gola na wagę trzech punktów zespół z Sieniawy zdobył tuż przed końcowym gwizdkiem. Jego autorem był Wróbel, który trafił pod poprzeczkę. Przez większą część pojedynku przeważała jednak Avia.

Komentarze
23.10.2013, 11:18 z IP: 88.199.92.66
Nie wymyślaj bzdur!
kibicos JKS 23.10.2013, 10:19 z IP: 176.252.65.12
Chlopaki graja mimo braku wyplat obiecznych.Inne kluby -strajk ,treningi zawieszone.Duzy szacun widac ze pilka dla was to tak jak tlen bez ktorego nie pociagniesz.
Paolo Isidoro 22.10.2013, 16:05 z IP: 212.227.18.11
Zarząd w Klubie jest OK dlatego nie dadzą sobą manipulować i kasy nie trwonią i III Ligę spokojnie utrzymają
ziomal 22.10.2013, 14:54 z IP: 31.174.209.71
Moim skromnym zdaniem , jeszcze coś kapną kasy dla klubu z ratusza , wiadomo na drugi rok wybory , a jak już klakierzy się ustawią to zapomną o JKS-ie / ale nie mogą zapomnieć o "endriukasie"/. Będą przychodzić na mecze, najważniejsze będą zdjęcia klakierów z piłkarzami, obietnice ściągnięcia dodatkowych środków od sponsorów z zewnątrz.Szkoda chłopaków, maja wyniki ale taki będzie finał. Była "ręczna" , był "kosz" i co ???- pozostały zgliszcza.Tak to jest w sporcie małomiasteczkowym przy braku prawdziwych sportowych zapaleńców w ratuszu.Klub jest miejski, ale dla tych klakierów wystarczy liga "pszenno-buraczana", tak rozumują.
22.10.2013, 09:29 z IP: 88.156.81.198
W JKS tylko dobrego napastnika i ....az strach myśleć hehe
tytus 22.10.2013, 08:10 z IP: 31.128.13.174
co za dureń pisze że JKS oraz słabszy? co za dureń pisze, że coraz gorzej grają gwiazdeczki? - ludzie opamiętajcie się - JKS gra rewelacyjnie - ma skład jaki ma wiec realizuje taktykę. To naprawdę wielk sprawa tak długo trzymać dyscyplinę taktyczną. Ten zespół przed sezonem był skazywany na spadek. W klubie nie ma kasy bo sport w jarosławiu jest rozłozony - każdy wie gdzie idzie kasa. Mimo tego JKS nie przegrywa! Nie jest ważne czy jest liderem czy nie wązne ze potrafi zaskakiwać. Ci co narzekają nie są kibicami!!!!
21.10.2013, 20:02 z IP: 178.33.48.191
JKS coraz słabszy juz Avia było widać nieudolność z Lublinianką kompletne dno !!! Oj szybko poleca z lidera !
21.10.2013, 19:43 z IP: 88.156.81.198
Coraz gorzej graja nasze "gwiazdeczki"
19.10.2013, 17:26 z IP: 88.199.92.66
JKS - LUBLINIANKA 0-0 I NADAL MAMY LIDERA
18.10.2013, 20:04 z IP: 94.23.95.146
Jutro o 15-tej LUBLINIANKA
18.10.2013, 13:43 z IP: 88.199.92.66
Powrót na tron :)!
18.10.2013, 13:40 z IP: 94.23.95.146
G R A T U L A C J E !!!!!!
18.10.2013, 13:21 z IP: 88.156.81.198
No proszę i znowu mamy lidera!!! :) TAK TRZYMAĆ CHŁOPAKI !!!
Popularne