Wawrzynek 2013

W Miejskim Ośrodku Kultury odbyła się kolejna edycja konkursu recytatorskiego "Wawrzynek", skierowanego do uczniów szkół podstawowych i gimnazjów z terenu powiatu jarosławskiego. Przesłuchania trwały dwa dni - 10 i 11 października.
Uczestników oceniała komisja w składzie: Krystyna Juźwińska (Centrum Kulturalne w Przemyślu), Bożena Siwiecka (MOK w Przeworsku) i Paweł Sroka (MOK w Jarosławiu), wysłuchując 104 recytacji tematyką i nastrojem nawiązujących do jesieni.
    W kategorii I (kl. I-III) "Wawrzynka 2013" zdobyła Wiktoria Pelc (SP nr 10 w Jarosławiu), drugie miejsce zajęła Milena Czereba (SP nr 9 w Jarosławiu), a trzecie Filip Szczepański (SP nr 1 w Pruchniku) i Gabriel Kruba (MOK w Jaroslawiu). Wyróżnienia otrzymali: Karolina Borysowicz, Maria Bęben, Kinga Bednarz, Katarzyna Ciurko, Jagoda Drozdowicz, Kinga Hanula i Bartek Samborski.
    W kat. II (kl. IV-VI) "Wawrzynka 2013" zdobył Miłosz Rożek (ZS w Szówsku). II nagroda trafiła do Sebastiana Szynala (SP nr 9 w Jarosławiu) i Izabeli Telegi (MOK w Jarosławiu). III nagrodę zdobyli Natalia Cieliczka (SP w Piwodzie) i Hubert Szumigraj (SP nr 6 w Jarosławiu). Wyróżnienia otrzymali: Alicja Wysocka, Wiktoria Ryzner, Gabriela Szydłowska, Paulina Ciurko, Jakub Borys, Dorota Perczyńska, Urszula Nietrzeba, Eryk Kowalczyk i Karolina Styrna.
    W kategorii gimnazja komisja nie przyznała I nagrody. II nagrodę zdobyli Jakub Jucha (ZSO im. Książąt Czartoryskich w Jarosławiu) i Kamil Przytuła (Gimnazjum nr 1 w Radymnie). III nagrodę przyznano Marlenie Hrysio (PG w Zapałowie), Aleksandrze Wygnaniec (PG nr 1 w Jarosławiu) i Adrianowi Krubie (PG nr 3 w Jarosławiu). Wyróżnienia otrzymali: Aleksandra Gilarska, Aleksandra Dąbrowska, Patrycja Stec, Kinga Bobowicz i Michał Serafin.
   
   
   
Komentarze
Popularne
Komentowane