Znamy zwycięzców konkursu

Autor: Red. 18.12.2013 Nr: 51/2013
Znamy zwycięzców konkursu

Zbliża się Boże Narodzenie. Świąteczną atmosferę czuć coraz częściej w domach, zakładach pracy, sklepach. Jedynie w naszej Redakcji słychać głośne kłótnie i sprzeczki. Powód tak napiętej atmosfery jest prosty, staramy się ustalić wyniki Konkursu. Dla Was to dobra zabawa i możliwość wygrania wymarzonych prezentów, a dla nas ciężka (i momentami niebezpieczna) praca.

   Ostatecznie udało nam się wyłonić zwycięzców, którzy pod swoimi choinkami znajdą gwiazdkowe prezenty.

   Zanim dowiecie się, kto pierwszy raz nie poczuje smutku przy dystrybutorze, a kto będzie mógł pozwolić sobie na nowe fotele, chcieliśmy pochwalić wszystkich, którzy w konkursie wzięli udział. Wasze listy wywarły na nas spore wrażenie i przyznajemy, że najchętniej spełnilibyśmy wszystkie zamieszczone w nich marzenia.

  Ale z racji, że życie to nie bajka, tym razem cieszyć będą się nieliczni:

 

Bony paliwowe o wartości 200 zł, które pozwolą na napojenie swojego pojazdu na stacji BP w Wierzbnej otrzymują:

Piotr Olejarz z Jarosławia, Adam Rechton z Szówska, Judyta Warańska z Wierzbnej (będzie Pani miała blisko), Ewa Kędziora z Przeworska, Halina Szczepanik z Rozborza Długiego.

 

Bon o wartości 500 zł na zakupowe szaleństwo w sklepie Ledi w Jarosławiu zgarnęli:

Małgorzata Tkaczyszyn z Jarosławia (dziękujemy za cukierki), Edyta Konieczny z Jarosławia oraz Eugenia Trybucka z Gwizdaja.

 

Na bal sylwestrowym w Jaśminowym Dworze znajomych zabierze Barbara Morawska-Czereba z Jarosławia. Teraz musi Pani na jednej nodze doskoczyć na ul. Poniatowskiego, zgodnie z deklaracją :)

 

Pani Moniko!

Pozdrawiamy męża i podziwiamy jego lojalność czytelniczą. Poza tym mamy złą wiadomość. Nie wygrali Państwo bonu paliwowego, więc koszt dojazdu do salonu meblowego Heban w Jarosławiu będziecie musieli pokryć z domowego budżetu. Jako nagrodę pocieszenia dostanie Pani (Monika Szymuś z Piskorowic) od Gwiazdki bon o wartości 2 000 zł na zakupy w wymienionym wyżej salonie.

 

Wymienione wyżej osoby zapraszamy w czwartek, 19 grudnia o godz. 14.00 do redakcji Gazety Jarosławskiej przy ul. Poniatowskiego 51 w Jarosławiu na rozdanie nagród. Prosimy zadbać o odświętne fryzury, będziemy robić Państwu zdjęcia, które opublikujemy w kolejnym numerze GJ.

 

Oni byli najgrzeczniejsi... tak przynajmniej twierdził św. Mikołaj.

Jedna kilka innych listów poruszyło nas tak bardzo, że być może i ich autorzy mogą liczyć na drobne upominki od Gwiazdki. Kto wie...

 

Reszcie biorących udział w zabawie możemy jedynie życzyć spełnienia marzeń i powodzenia w kolejnych organizowanych przez Gazetę Jarosławską konkursach.

3-letniemu Korneliuszowi życzymy rodzeństwa. 6-letniej Dominice życzymy spełnienia marzeń o siostrze i postaramy się przypilnować tatę, żeby zabrał Cię wreszcie do ZOO. Pani Izabeli życzymy, aby udało się pójść w ślady babci. Chodzi nam o urodzenie bliźniąt, bo posiadanie gromadki 10 pociech w dzisiejszych czasach nie jest chyba najlepszym pomysłem.

 

Pani Małgorzacie życzymy wiadomości, najlepiej pomyślnych. Pani Annie spokoju, poczucia bezpieczeństwa i odzyskania wiary w ludzi. Pani Beacie, Jej mamie oraz Pani Monice i Jej siostrze nadziei, wiary i siły. Może razem zdziałają cuda. Grześkowi wytrwałości i pogody ducha. Pani Justynie pewności, że cała jej rodzina będzie żyć bezpiecznie i szczęśliwie.

   Pani Katarzyno, napisała Pani, że Jej marzenie nie jest raczej możliwe do spełnienia. Św. Mikołaj podpowiedział nam jednak, że rzeczywistość wygląda nieco inaczej. Kazał zapewnić Panią, że kiedy siadacie z rodziną przy wigilijnym stole są przy nim wszyscy, których chciałaby Pani przy nim widzieć. Być może nie wszyscy są fizycznie widoczni, ale kiedy zamknie Pani oczy, a otworzy serce będzie Pani czuła, że święty wie co mówi. Życzymy wiary, ona spełnia nawet te niemożliwe do spełnienia marzenia.

 

Wszystkiego dobrego! 

Komentarze
Popularne
Komentowane