STRONA GŁÓWNA
                                   FORUM
                                ALBUM ZDJĘĆ
                             UŻYTKOWNICY
                          FAQ   BBCode
                       STATYSTYKI

Szukaj • Grupy • Rejestracja • Zaloguj • Chat

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Damian_Z
20 Sierpień 2014, 10:58
Cenzura na forum
Autor Wiadomość

Dariusz Frugh

Ostrzeżeń:
 4/3/6

Wysłany: 20 Sierpień 2014, 08:44   Cenzura na forum

Chciałbym się tak skromnie zapytać: kiedy zostanie odblokowana narzucona z zewnątrz cenzura ograniczająca dopisywanie aktualnych spostrzeżeń do spraw wciąż wzbudzających wiele wątpliwości?

Damian_z: Przeniosłem temat do bardziej pasującego działu, zamiast cenzury pozwalam sobie na szufladkowanie :D
Ostatnio zmieniony przez Damian_Z 20 Sierpień 2014, 11:00, w całości zmieniany 1 raz  

biohazard

Ostrzeżeń:
 1/3/6

Wysłany: 20 Sierpień 2014, 10:13   

Jako że na forum znajduje się bardzo dużo nieaktywnych tematów, postanowiłem trochę posprzątać, ostrzegam użytkowników o swoim diabolicznym planie.

Wasz kochany i uwielbiany moderator

Damian_Z

Podepnę się.Jako że tamtym wątku nie można odpowiedzieć napiszę tylko Damian nie usuwaj za dużo bo niedługo tu sami moderatorzy + admin zostaniecie :P .Jest wiele wątków do których się wraca ja bym je co najwyżej uspójnił jak tematy podobne.No ale stary ty tu rządzisz :)

Damian_Z 

Wysłany: 20 Sierpień 2014, 10:56   

Większość tematów pozostaje nieaktywna pozostawię te o dużej popularności oraz z 2014 roku, lepiej pootwierać nowe niż oczyszczać je z wszelkich spamów i offtopów. Jakieś sugestie ?

Dariuszu Frugh nie myl cenzury z trolowaniem, jeśli post jest spójny z tematem i regulaminem prawdopodobnie nie zostanie usunięty.

Dariusz Frugh

Ostrzeżeń:
 4/3/6

Wysłany: 20 Sierpień 2014, 11:11   

Damianie Zet nie mylmy braku umiejętności czytania z trolowaniem (kto wymyślił tę nazwę? Fitte faen!) A usuwaj co chcesz! Ty dobrze wiesz że nie o usuwanie mi chodzi.

Damian_Z 

Wysłany: 20 Sierpień 2014, 15:24   

Dariusz Frugh prawdopodobnie rozumiem do czego nawiązujesz, jednak obojętnie czy pod nickiem czy też personalnie zawsze odpowiadamy za swoje słowa, odwaga jaką użytkownicy internetu prezentują często kojarzy mi się z dziecmi "neo - chwdp' które zbyt dużo czasu poświęciły na gry komputerowe i słuchaniu "rapsów" lub 'hipopohopów'', głupota jest ponad religijna, kulturowa, rasowa a brak odpowiedzialności za konsekwencje swoich czynów rozdmuchuje ją do niewyobrażalnych rozmiarów.

Forum jest miejscem debaty, zwracania uwagi na dotkliwe problemy i dyskusji o próbie ich zażegnania, narzędziem z którego korzystają osoby światłe jak i ciemnota, staram zmodyfikować profil forum, zażegnać spamowanie, zlikwidować kretynów aby toczone rozmowy niebyły przerywane przez internetowych chamów którzy w codziennym życiu są i będą baranami, obojętnie od czynów w sieci.

Mam nadzieje że pomogą mi w tym stali użytkownicy, a może w przyszłości uda się przenieść dyskusje do świata rzeczywistego aby jarosławianie mogli prezentować dotkliwe dla nich wydarzenia, krytykę oraz prośby bez obawy przed restrykcjami ze strony władz, organizacji (+) lub najbliższego otoczenia. Marzenie o aktywnym społeczeństwie jest odległe, lecz możliwe do zrealizowania.

Dariusz Frugh

Ostrzeżeń:
 4/3/6

Wysłany: 20 Sierpień 2014, 20:18   

Więc czego się obawiasz? Może tego że oskarżyciel względnie oskarżony mógłby zażądać udostępnienia danych zapisanych na serwerze. I co by tam było? Że może te NEO jest spowinowacone z gazjetą czy też może to pociotek urażonej władzy.

Z tej Twojej powyższej pieśni pozwolę sobie wyciągnąć jeden wniosek. Z chama nie zrobisz człowieka choćby nosił szaty boże!

I zapewniam cię że będę się baczniej przyglądał siewcom zarazy, i coraz mniej przymykał oko będę.

A to mało popularne forum już mi nie jest potrzebne. [wytłuszczenie zupełnie przypadkowe (no, naprawdę)]

[ Dodano: 23 Sierpień 2014, 11:27 ]
http://www.jaroslawska.pl...opic.php?t=8746

http://www.jaroslawska.pl...ays=0&start=200

Dlaczego nie można otworzyć tematu: Jaki dostawca internetu?
Naprawdę nie interesuje was o jakim zagrożeniu jest mowa. Tylko upusty i prędkości są dla was najważniejsze.

cień 

Ostrzeżeń:
 4/3/6

Wysłany: 23 Sierpień 2014, 13:01   

Ukrywanie nowych wpisów w postaci dopisków do wcześniejszego wpisu to też CENZURA.

Czyli władza i jej tuba boją się prawdy. Pseudobiznesmeni zresztą też.

Dariusz Frugh

Ostrzeżeń:
 4/3/6

Wysłany: 28 Sierpień 2014, 09:55   

Cenzurą jest również celowe nie wyświetlanie nowych niepochlebnych wpisów na frontowej stronie Jaroslawskaja gazjeta.

Odpowiedz do tematu