STRONA GŁÓWNA
                                   FORUM
                                ALBUM ZDJĘĆ
                             UŻYTKOWNICY
                          FAQ   BBCode
                       STATYSTYKI

Szukaj • Grupy • Rejestracja • Zaloguj • Chat

Poprzedni temat :: Następny temat
Dlaczego Gazeta jarosławska kłamie?
Autor Wiadomość

m4rsh4ll 

Ostrzeżeń:
 1/3/6

Wysłany: 21 Marzec 2017, 22:07   Dlaczego Gazeta jarosławska kłamie?

Dlaczego gazeta jarosławska kłamie w sprawie mojej potrąconej siostry, pisząc iż została ona pozostawiona w jarosławskim szpitalu na dalsze leczenie skoro "doktor" Brożyna z tamtejszego szpitala nie przyjął jej na żaden oddział jarosławskiego szpitala. siostra była w strasznym stanie, noga cała sina ubita, głowa strasznie napuchnięta jak balon, usta miała szyte i napuchnięte, rękę złamaną, siniaki na całym ciele, ale po krótkim badaniu szycia ust i nastawieniu ręki, zostały jej.przepisane leki przeciwbólowe i żel na usta została odprawiona do domu.
Nie wiem w jakim normalnym szpitalu tak się robi, siostra spędziła noc w domu, bardzo źle się czuła dlatego została zawieziona przez moją młodszą siostrę do szpitala w innym mieście, gdzie obecnie przebywa pod opieką tamtejszych lekarzy. Byli bardzo zdziwieni, że siostra po takim wypadku została wypisana do domu. myślę że ta sytuacja jasno pokazuje na jak niskim poziomie jest nasz szpital. Lekarz zrobił jedno zdjęcie ręki przed nastawieniem, nie wiem dlaczego nie zrobiono dodatkowego zdjęcia po złożeniu kości, widocznie mamy takiego specjalistę lekarza że robi wszystko dobrze, lub też nie było istotne czy ta ręką jest prawidłowo złoźona. Policjant który do nas przyszedł w niedzielę był zdziwiony, że siostra nie jest w szpitalu, ale miał informację, że siostra jest w domu, więc skąd gj ma informacje, że siostra została pozostawiona w tutejszym szpitalu na dalsze leczenie?

MARIUSZ K. 

Ostrzeżeń:
 1/3/6

Wysłany: 22 Marzec 2017, 08:26   

Poziom lekarzy zarówno pod względem wiedzy medycznej oraz kultury osobistej jak i całej procedury medycznej jest znany od lat... ogólnie to temat rzeka i zapewne każda lecząca się tam osoba mogłaby zapisać niejedną stronę książki sensacyjnej o jarosławskiej lecznicy.
Aby nie być gołosłowny podam mój przykład sprzed ok 14 lat. Syn 4 lata grając w piłkę tak niefortunnie na nią stanął, że upadając złamał rękę, po szybkim przybyciu na nasz szpital i poinformowaniu pani dyżurującej, oczekiwanie na pojawienie się lekarza trwało ok 1 godziny!!!! Kiedy pojawił się władca życia- doktor, zasugerował zrobienie RTG I NIE ZWRACAJĄC UWAGI NA SYNA ODSZEDŁ!!!!!!!!!!!!
BEZ NAMYSŁU ODJECHAŁEM DO SZPITALA W PRZEWORSKU, A tam pani na izbie przyjęć szybko małego opatrzyła- tzn. usztywniła złamanie, zrobiła RTG i wówczas czekający już lekarz z gotowym prześwietleniem miał obraz uszkodzenia kości i wiedział co dalej robić......
tak to wyglądało w 2- różnych szpitalach..

geistchen
Site Admin

Wysłany: 24 Marzec 2017, 13:20   Re: Dlaczego Gazeta jarosławska kłamie?

m4rsh4ll napisał/a:
Dlaczego gazeta jarosławska kłamie w sprawie mojej potrąconej siostry

Otóż nie kłamie tylko podaje oficjalną wersję która widnieje zresztą do dzisiaj na stronie internetowej Policji. Jeśłi chodzi oczywiście o sytuację http://www.jaroslawska.pl...zenstwa-pieszej

biohazard

Ostrzeżeń:
 1/3/6

Wysłany: 24 Marzec 2017, 18:40   

a co jeśli oficjalna wersja jest kłamstwem ? jedno jest pewne ktoś tu kłamie a gazeta niech nie wierzy we wszystko nawet jak są to wersje oficjalne :)

Odpowiedz do tematu