STRONA GŁÓWNA
                                   FORUM
                                ALBUM ZDJĘĆ
                             UŻYTKOWNICY
                          FAQ   BBCode
                       STATYSTYKI

Szukaj • Grupy • Rejestracja • Zaloguj • Chat

Poprzedni temat :: Następny temat
TV Kablowe w Jarosławiu
Autor Wiadomość

Ewelina1108 

Wysłany: 4 Styczeń 2015, 13:11   TV Kablowe w Jarosławiu

Tak się składa, ze na święta byłam u kuzynki w Gorlicach, z odwiedzinami. Przy okazji zobaczyliśmy z mężem nowa kablówkę, która maja właśnie od firmy Zicom. Powiem tak na kolana mnie nie rzuciło, dużo kanałów ale też są i zapchajdziury. Męża interesuje TVP Sport i trzeba dodatkowo zapłacić 10,90. Dwa TV i dodatkowy pakiet wychodzi prawie 90 zł. Jak dla mnie to za dużo. Jakość podobna jak w TV za 32,50 która nadaje cyfrowo i jest tam kanał TVP Sport. Więc na razie nic nie zmieniam zostaje z TV Cyfrową za 32,50. Chociaż po cichu liczyliśmy, ze zrobią jakieś promocje tak jak są na internet, ale widoczniej bardziej stawiają na internet. Natomiast na Sylwka byłam u znajomych na Kopernika którzy maja kablówkę za 29 firmy rzeszowskiej. Tutaj jakość zdecydowanie gorsza bo analog, ale za to jest kanałów, min. Discowery, Eurosport, TVP Seriale, BBC, Polsat Sport Extra. Różnica w cenie 3,50 mniej i tyle jeszcze kanałów więcej. Chyba nadawanie cyfrowe nie jest tak drogie. Mogliby jeszcze dać w tej kablówce za 32,50 Eurosport i np. jakiś kanał filmowy np. Universal. Mogło by tez być mniej kanałów HD np. National Geographic a w to miejsce dać coś innego, bo jak jest jakość cyfrowa to wszystko idzie bdb. Nie wiem natomiast jak wygląda sytuacja w sieci na os. Kombatantów.

PIOOLE

Wysłany: 4 Styczeń 2015, 13:37   

Ewelino1108 sam mam kablówkę za 32,50 zł i teraz po przejściu na emisję cyfrowa jakość jest rzeczywiście super w porównaniu do tego co było. Rzeczywiście jest to trochę dziwne, ze jedni mogą za mniejszą kasę emitować kilka programów więcej a inni nie. Co do sieci na Kombatantów to wyczytałem tylko że tam za 35 zł jest 72 kanały. Do tej naszej TV za 32,50 która ja też posiadam mogliby rzeczywiście dać z 2-3 kanały np. Eurosport, FOX i Polsat Sport Extra. Bo tak naprawdę to tylko na kanałach sportowych są jakieś nowości bo na innych kanałach są np. seriale emitowane na Universal Chanel a za 6 m-cy na Pulsie. A seriale czy filmy się nie starzeją jeżeli nie oglądałem go gdzie indziej. Mnie nawet nie trzeba dodatkowego pakietu wystarczy to co jest może być nawet mniej kanałów w jakości HD ale za to więcej ilościowo bo zawsze się coś na jakimś kanale obejrzy. A co do Zicom to najtańszy pakiet za 19.90 trzeba doliczyć jeszcze opłatę 10 zł a jak jeszcze jeden TV do 5 zł i wychodzi razem 35 zł a mało kanałów filmowych i sportowych. za wszystko trzeba dodatkowo płacić. a na co mi 16 oddziałów terenowych. Panowie z Zicom to Jarosław a nie Lublin Warszawa czy Kraków. Tu są inne realia. Lepiej dać pakiet za 40 zł np. z 70 kanałami niż ponad 120 kanałów i wyśrubować cenę. Czekam aż pójdziecie po rozum do głowy i cos przemeblujecie w TVK i będziecie naprawdę konkurencyjni. Zresztą to nie tylko moja opinia na forum Zicom Gorlice też są takie głosy.

karat 

Wysłany: 4 Styczeń 2015, 22:09   

Wyrażę swoją opinie co do TV-Ram

Ilość kanałów 61 do niedawna (62, ubył TVR). Niedługo kończy nadawanie Religia TV(koniec stycznia). Dwa kanały podwojone TVN HD,Styl HD, Styl, TVN (ciekawe po co ?), dużo muzycznych. Jest też propagandowy RT HD, RT Doc HD. A także taki wynalazek jak Mango TV. Brak tematycznego kanału z serialami (13 ulica straszny nadmiar reklam zniechęca) Sportowe brak Eurosportu (na początku działalności kablówki był wersji ENG). Brak strony internetowej (ciągle w budowie) Za plusy uważam dzielenie na wiele TV, znacząca poprawa jakości odbioru, bezawaryjność. Tylko wejście na rynek z atrakcyjniejszą ofertą może wywołać konkurencje z tego co piszecie Zicom nie jest ceną konkurencyjne dla TV Ram

PIOOLE

Wysłany: 5 Styczeń 2015, 10:32   

Masz rację, mogliby dodać Eurosport po polsku i np. TVP SEriale lub Foxa i myślę, ze tyle by wystarczyło. Takie Mango TV to we wszystkich kablówkach robią jako zapchajdziury. A co strony internetowej to pewnie jest to za mała kablówka aby opłacało się ją robić. Może jakby miała zasieg na cały Jarosław to wtedy. Ale póki nie ma konkurencyjnych cen tak jak na internet to pewnie wiele się w tym zakresie nie zmieni, i tak dzięki firnmie Zicim mamy jakośc cyfrowa.

Chaba 
Michał Chabowski

Wysłany: 5 Styczeń 2015, 12:28   

Internet np. w TVK PROSAT 10Mb/s za 10 zł jak w zicom dają a programy TVK dużo ciekawsze i nie trzeba dokupywać np.Polsat Sport czy Eurosport TVP Sport wszystko w jednej cenie 34.99 PLN. Chyba ze ktoś woli mniej kanałów to może zapisać się na pakiet za 16.80PLN.
Jednym słowem konkurencja zadziałała pozytywnie :)

PIOOLE

Wysłany: 5 Styczeń 2015, 22:29   

Ta TVK Prosat to chyba w tej chwili najlepsza kablówka w Jarosławiu.

Chaba 
Michał Chabowski

Wysłany: 6 Styczeń 2015, 11:47   

No i w Prosat MULTIROOM ZA DARMO !!!

PIOOLE

Wysłany: 6 Styczeń 2015, 14:22   

W TV RAM też na ile chcesz TV.

Ewelina1108 

Wysłany: 20 Styczeń 2015, 11:39   

Wczoraj TV RAM dodała kanał Polsat Play pewnie za Religię TV która kończy nadawanie 31 stycznia 2015 r. Uważam, ze ten Polsat Play to zmarnowana nasza kasa, kolejna zapchajdziura, woleli by dodac Polsat HD lub Polsat Sport Extra.

SanRiver 

Wysłany: 20 Styczeń 2015, 13:29   

To już kwestia gustu :) Ja np. często oglądam Polsat Play , no ale ten kanał jest kierowany typowo do męskiej części abonentów tak jak np. TVN Turbo. Dla kobiet jest Polsat Cafe .
Ja korzystam z innej TVK ale z tego co wiem to wasza też w tym roku będzie dużo ciekawsza.

Ewelina1108 

Wysłany: 20 Styczeń 2015, 13:36   

A możesz zdradzic szczegóły? Nawet na PW.

SanRiver 

Wysłany: 20 Styczeń 2015, 16:27   

Cierpliwości :) Wszystko idzie ku lepszemu hmm... może w ten sposób jak już jest Polsat Play to w tym samym "pudełku" dla operatorów kablówek znajdują się inne programy które z czasem wejdą np. Polsat Sport Extra.
Tylko to jest tak pomieszane że na niektóre trzeba poczekać jak np. HD
Biurokracja w naszym kraju to gigant na skalę światową w tym jesteśmy najlepsi w świecie :)

P.S. Trzeba czekać na zezwolenie puszczenia programu w kablu itp. itd. pismo do W-wy pismo z prośba pismo na zezwolenie zezwolenia żeby zezwolili zezwolić hahahaha
Kocham naszą biurokracje hehehe :) :) :)

Ewelina1108 

Wysłany: 21 Styczeń 2015, 07:28   

Czyżbyś był właścicielem/współwłaścicielem TV Ram, że tak wszystko wiesz?

SanRiver 

Wysłany: 21 Styczeń 2015, 11:50   

Ewelina1108 napisał/a:
Czyżbyś był właścicielem/współwłaścicielem TV Ram, że tak wszystko wiesz?

NIE :) Nie jestem znam kogoś kto się orientuje w temacie i tyle :)

Dobrze że ZICOM ich postraszył bo zapewne byłoby bez zmian :) Tylko szkoda że Zicom ofertą TV odstrasza :)

Wczoraj wpadła mi w ręce ulotka TVK PROSAT że tak jak Zicom oferują internet 10Mb - 10zł-20Mb -20zł -30Mb-30zł :)

Ewelina1108 

Wysłany: 21 Styczeń 2015, 12:10   

Oby się czasem w TV Ram nie zakończyło tylko na zapowiedziach. Wprowadzili emisję cyfrową bo się przestraszyli Zicomu i ich oferty, a jak zobaczyli ich ofertę zwłaszcza cenową to pewnie pokładli sie ze śmiechu. Zicom inwestuje tylko w internet. TV ich nie interesuje, opłata za pakiet + 2 telewizory to prawie 75 zł, a inne pakiety np sportowy to kolejne 10 zł + np. Canal plus daje 125 zł a w nc plus za 115 zł oferta na 2 TV + Canal+ + HBo. Wybór jest prosty. Oby jednak twoje info się sprawdziło i nastąpiły te zmiany byle by one miały miejsce w tym wieku :mrgreen: . A tak na poważnie jak dla mnie mogliby nie robić więcej pakietów, tylko w tym za 32,50 zł dać podwyżkę np 2.50 zł i dodać Polsat HD, Polsat Sport Extra i Eurosport. I wystarczy. Tak wyliczam na oko, bo skoro w Azarcie za 29 zł jest jeszce z 3-4 kanały więcej to ceny sa chyba mniej więcej podobne dla wszyskich TVK.

Odpowiedz do tematu