STRONA GŁÓWNA
                                   FORUM
                                ALBUM ZDJĘĆ
                             UŻYTKOWNICY
                          FAQ   BBCode
                       STATYSTYKI

Szukaj • Grupy • Rejestracja • Zaloguj • Chat

Poprzedni temat :: Następny temat
Pediatra
Autor Wiadomość

anika3334

Wysłany: 26 Marzec 2012, 15:26   Pediatra

Czy macie może Państwo informacje (kontakt), czy jakiś pediatra jest dostępny dla małego pacjenta nie tylko w godzinach pracy poradni, ale również np. w weekendy?

elaebela 
elajla

Wysłany: 26 Marzec 2012, 19:30   

prosze zapytac na ul.Kraszewskiego w tej nowej przychodni panią doktor Szkodną o pryw.nr. tel.Zazwyczaj sie zgadza i przyjezdza.Cena jest dosc wysoka ale za takie porady niestety sie płaci.

-=Alex=- 

Ostrzeżeń:
 1/3/6

Wysłany: 26 Marzec 2012, 22:17   

anika3334, a co na to lekarz rodzinny - lekarz podstawowej opieki zdrowotnej (POZ) ? :)

KAN

Wysłany: 27 Marzec 2012, 09:15   

Polecam Panią Bednarską - przychodnia koło Jarlanu. Bardzo sympatyczna i miła. Dzieci ją lubią. W razie problemów przyjeżdżała wieczorem do nas, albo my jeździliśmy do jej mieszkania.

anika3334

Wysłany: 28 Marzec 2012, 12:19   

-=Alex=- napisał/a:
anika3334, a co na to lekarz rodzinny - lekarz podstawowej opieki zdrowotnej (POZ) ? :)

Jestem właśnie na etapie wyboru lekarza, dla dziecka dlatego zbieram informacje (i za wszystkie ślicznie dziękuję).

-=Alex=- 

Ostrzeżeń:
 1/3/6

Wysłany: 28 Marzec 2012, 13:19   

anika3334 napisał/a:
Jestem właśnie na etapie wyboru lekarza
Jeżeli tak, to
KAN napisał/a:
Polecam Panią Bednarską
zdecydowanie nie polecam !

ewa10121989 

Wysłany: 28 Marzec 2012, 15:20   

polecam Lek.Wanda Baran - pediatra
przyjmuje na ul.Kraszewskiego 24 w Jarosławiu.
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "VITA-LEK" sp.j.

takam 

Wysłany: 28 Marzec 2012, 16:07   

My jesteśmy zadowoleni z Pani dok. Marii Kałamarz, przyjmuje na Lisińskiego, nie w Neuronie, tylko w przychodni obok Optyka. Pani doktor z bardzo przyjaznym podejściem do małych pacjentów, nie faszeruje antybiotykami, nie ma również problemu z uzyskaniem skierowania do specjalisty. Bardzo życiowe i ludzkie podejście do sprawy. Nie wiem jedynie jak jest z przyjęciami poza godzinami pracy poradni, bo na szczęście nie musieliśmy korzystać.

boski_adi 

Ostrzeżeń:
 1/3/6

Wysłany: 28 Marzec 2012, 22:13   

zdecydowanie pani Bednarska!

agaj 

Wysłany: 29 Marzec 2012, 08:39   

Mój Maluszek jest zapisany do Pani Doktror Renaty Grzybowskiej. Jesteśmy bardzo zadowoleni bo ma super podejście do dzieci i wiedzę. Ale minusem jest, że nie jeździ prywatnie do domu w razie potrzeby. Ale za to w weekendy przyjmuje Pani Doktor Hadryś : NEUROSPEC
adres: Krakowska 39 A
kod pocztowy: 37-500 telefon 623-24-15
Dlatego ja jeśli zaszłaby potrzeba to do niej bym z dzieckiem pojechała prywatnie.

anika3334

Wysłany: 29 Marzec 2012, 19:02   

agaj napisał/a:
Mój Maluszek jest zapisany do Pani Doktror Renaty Grzybowskiej.

Też właśnie słyszałam wiele dobrego o Pani Grzybowskiej, ale faktycznie szkoda, że w nagłych wypadkach nie można się do Niej zgłosić :( .

sivulkaa

Wysłany: 31 Marzec 2012, 08:03   

również polecam panią Grzybowską. :wink:

nika81

Wysłany: 31 Marzec 2012, 17:53   

jesli sie poprosi to jest w sanie przyjecha p.dr grzybowska jest swietnym lekarzem i dzieki niej dowiedziałam sie ze moje dziecko ma alergie a inny pediatra twierdził ze to ciagłe zapalenie oskrzeli

samson

Wysłany: 6 Kwiecień 2012, 06:03   

Poszukuję pediatry w Jarosławiu lub okolicach który wyleczy dziecko z pasożytów, córka miała lamblie i dostała lek tylko na nie, jest poprawa ale niezupełnie, pojawiły się inne problemy zdrowotne wskazujące jeszcze na inne gady, na tyle co się w tej chwili orientuję to przy lambliach najpierw należy pozbyć się innych lokatorów a później brać się za nie..Czy ktoś miał podobny problem i skutecznie pozbył się tego dziadostwa? ( trafiłam w internecie na artykuł dr Ireny Wartołowskiej ś.p. alergolog z Warszawy, opisuje sposób odrobaczania dorosłych i dzieci, po takiej kuracji znikają alergie , problemy skórne , AZS i wiele innych chorób, ona zawsze zaczynała leczenie od odrobaczania i w większości leczenie na tym się kończyło bo wszelkie dolegliwości znikały , czy ktoś u nas trafił na lekarza który przeprawadza pełną kurację odrobaczającą?

fructis 
fructis

Wysłany: 18 Grudzień 2015, 15:48   

Ktory pediatra w Jarosławiu przyjmuje w weekendy PRYWATNIE? gdzie i nr tele gdyby ktoś miał. Do kogo najlepiej sie udać? Zalezy mi na szybkiej odpowiedzi. Dziękuję

Odpowiedz do tematu