STRONA GŁÓWNA
                                   FORUM
                                ALBUM ZDJĘĆ
                             UŻYTKOWNICY
                          FAQ   BBCode
                       STATYSTYKI

Szukaj • Grupy • Rejestracja • Zaloguj • Chat

Poprzedni temat :: Następny temat
Pediatra
Autor Wiadomość

anika3334

Wysłany: 26 Marzec 2012, 16:26   Pediatra

Czy macie moÂże PaĂąstwo informacje (kontakt), czy jakiÂś pediatra jest dostĂŞpny dla maÂłego pacjenta nie tylko w godzinach pracy poradni, ale rĂłwnieÂż np. w weekendy?

elaebela 
elajla

Wysłany: 26 Marzec 2012, 20:30   

prosze zapytac na ul.Kraszewskiego w tej nowej przychodni paniÂą doktor SzkodnÂą o pryw.nr. tel.Zazwyczaj sie zgadza i przyjezdza.Cena jest dosc wysoka ale za takie porady niestety sie pÂłaci.

-=Alex=- 

Ostrzeżeń:
 1/3/6

Wysłany: 26 Marzec 2012, 23:17   

anika3334, a co na to lekarz rodzinny - lekarz podstawowej opieki zdrowotnej (POZ) ? :)

KAN

Wysłany: 27 Marzec 2012, 10:15   

Polecam PaniÂą BednarskÂą - przychodnia koÂło Jarlanu. Bardzo sympatyczna i miÂła. Dzieci jÂą lubiÂą. W razie problemĂłw przyjeÂżdÂżaÂła wieczorem do nas, albo my jeÂździliÂśmy do jej mieszkania.

anika3334

Wysłany: 28 Marzec 2012, 13:19   

-=Alex=- napisał/a:
anika3334, a co na to lekarz rodzinny - lekarz podstawowej opieki zdrowotnej (POZ) ? :)

Jestem wÂłaÂśnie na etapie wyboru lekarza, dla dziecka dlatego zbieram informacje (i za wszystkie Âślicznie dziĂŞkujĂŞ).

-=Alex=- 

Ostrzeżeń:
 1/3/6

Wysłany: 28 Marzec 2012, 14:19   

anika3334 napisał/a:
Jestem wÂłaÂśnie na etapie wyboru lekarza
JeÂżeli tak, to
KAN napisał/a:
Polecam PaniÂą BednarskÂą
zdecydowanie nie polecam !

ewa10121989 

Wysłany: 28 Marzec 2012, 16:20   

polecam Lek.Wanda Baran - pediatra
przyjmuje na ul.Kraszewskiego 24 w JarosÂławiu.
Niepubliczny ZakÂład Opieki Zdrowotnej "VITA-LEK" sp.j.

takam 

Wysłany: 28 Marzec 2012, 17:07   

My jesteÂśmy zadowoleni z Pani dok. Marii KaÂłamarz, przyjmuje na LisiĂąskiego, nie w Neuronie, tylko w przychodni obok Optyka. Pani doktor z bardzo przyjaznym podejÂściem do maÂłych pacjentĂłw, nie faszeruje antybiotykami, nie ma rĂłwnieÂż problemu z uzyskaniem skierowania do specjalisty. Bardzo Âżyciowe i ludzkie podejÂście do sprawy. Nie wiem jedynie jak jest z przyjĂŞciami poza godzinami pracy poradni, bo na szczĂŞÂście nie musieliÂśmy korzystaĂŚ.

boski_adi 

Ostrzeżeń:
 1/3/6

Wysłany: 28 Marzec 2012, 23:13   

zdecydowanie pani Bednarska!

agaj 

Wysłany: 29 Marzec 2012, 09:39   

MĂłj Maluszek jest zapisany do Pani Doktror Renaty Grzybowskiej. JesteÂśmy bardzo zadowoleni bo ma super podejÂście do dzieci i wiedzĂŞ. Ale minusem jest, Âże nie jeÂździ prywatnie do domu w razie potrzeby. Ale za to w weekendy przyjmuje Pani Doktor HadryÂś : NEUROSPEC
adres: Krakowska 39 A
kod pocztowy: 37-500 telefon 623-24-15
Dlatego ja jeÂśli zaszÂłaby potrzeba to do niej bym z dzieckiem pojechaÂła prywatnie.

anika3334

Wysłany: 29 Marzec 2012, 20:02   

agaj napisał/a:
MĂłj Maluszek jest zapisany do Pani Doktror Renaty Grzybowskiej.

TeÂż wÂłaÂśnie sÂłyszaÂłam wiele dobrego o Pani Grzybowskiej, ale faktycznie szkoda, Âże w nagÂłych wypadkach nie moÂżna siĂŞ do Niej zgÂłosiĂŚ :( .

sivulkaa

Wysłany: 31 Marzec 2012, 09:03   

rĂłwnieÂż polecam paniÂą GrzybowskÂą. :wink:

nika81

Wysłany: 31 Marzec 2012, 18:53   

jesli sie poprosi to jest w sanie przyjecha p.dr grzybowska jest swietnym lekarzem i dzieki niej dowiedziaÂłam sie ze moje dziecko ma alergie a inny pediatra twierdziÂł ze to ciagÂłe zapalenie oskrzeli

samson

Wysłany: 6 Kwiecień 2012, 07:03   

Poszukujê pediatry w Jaros³awiu lub okolicach który wyleczy dziecko z paso¿ytów, córka mia³a lamblie i dosta³a lek tylko na nie, jest poprawa ale niezupe³nie, pojawi³y siê inne problemy zdrowotne wskazuj¹ce jeszcze na inne gady, na tyle co siê w tej chwili orientujê to przy lambliach najpierw nale¿y pozbyÌ siê innych lokatorów a póŸniej braÌ siê za nie..Czy ktoœ mia³ podobny problem i skutecznie pozby³ siê tego dziadostwa? ( trafi³am w internecie na artyku³ dr Ireny Warto³owskiej œ.p. alergolog z Warszawy, opisuje sposób odrobaczania doros³ych i dzieci, po takiej kuracji znikaj¹ alergie , problemy skórne , AZS i wiele innych chorób, ona zawsze zaczyna³a leczenie od odrobaczania i w wiêkszoœci leczenie na tym siê koùczy³o bo wszelkie dolegliwoœci znika³y , czy ktoœ u nas trafi³ na lekarza który przeprawadza pe³n¹ kuracjê odrobaczaj¹c¹?

fructis 
fructis

Wysłany: 18 Grudzień 2015, 15:48   

Ktory pediatra w JarosÂławiu przyjmuje w weekendy PRYWATNIE? gdzie i nr tele gdyby ktoÂś miaÂł. Do kogo najlepiej sie udaĂŚ? Zalezy mi na szybkiej odpowiedzi. DziĂŞkujĂŞ

Odpowiedz do tematu