STRONA GŁÓWNA
                                   FORUM
                                ALBUM ZDJĘĆ
                             UŻYTKOWNICY
                          FAQ   BBCode
                       STATYSTYKI

Szukaj • Grupy • Rejestracja • Zaloguj • Chat

Poprzedni temat :: Następny temat
JKS JarosÂław - Nowy Sezon.
Autor Wiadomość

xxTypxx

Wysłany: 14 Wrzesień 2010, 15:56   JKS JarosÂław - Nowy Sezon.

Witam. :] Normalnie musiaÂłem napisaĂŚ tego posta bo wszedÂłem na portal www.90minut.pl
i patrze na niÂższe ligi i nasz JKS jest na 2 miejscu w tabeli i ma tylko jeden pkt straty do lidera po 6 kolejkach Oo
To prawda czy mnie kÂłamiÂą? xDOo
JeÂśli tak faktycznie jest i bĂŞdÂą dalej tak graĂŚ to mamy realne szanse na awans! W koĂącu ! :D
(a wtedy zacznĂŞ chodziĂŚ na mecze chyba :D )

okularka 

Wysłany: 14 Wrzesień 2010, 16:43   

sama bym sie wybraÂła na mecz jksu ale poraÂża mnie widok policji i tych co to mieniÂą sie prawdziwymi kibicami To juz nie te czasy jarosÂławskiej pilki jak mowi moj ojciec gdzie na mecz chodziÂł z moja mamÂą i to bylo wielkie swiĂŞto maÂło tego wydarzenie nie tylko sportowe w miescie a teraz??? kamieniem moÂżna oberwaĂŚ

zmazik 

Wysłany: 14 Wrzesień 2010, 17:09   

Jakby nie Ci kibice to w JarosÂławiu nie byÂło by dopingu piÂłkarze nie mieli by dla kogo graĂŚ a po wygranym meczu zawsze przybiegajÂą na sektor kibicĂłw a nie na trybune kryta czy po drugiej stronie. A pozatym takie mĂłwienie, Âże policja, Âże kibice jest Âśmieszne bo na stadionie nikt sie nie bije bo sÂą kary dla klubu.

grzboch 

Wysłany: 14 Wrzesień 2010, 19:24   

ja chodze w miarĂŞ regularnie na JKS i teraz nie ma Âżadnych burd, nikt nie "dostaje kamieniem po gÂłowie" teraz to jako taki poziom kibice prezentujÂą (a z meczu na mecz jest ich coraz wiĂŞcej), a policja stojÂąca przy Bandurskiego raczej stoi bo im kazali "tak za zaÂś"
ale faktycznie grajÂą dobrze, tam sie jedna poraÂżka w JaÂśle przytrafiÂła ale to moÂżna okreÂśliĂŚ jako wypadek przy pracy (:D) jeÂśli tak sie potoczy a zimÂą dojdÂą jakies sensowne wzmocnienia to coraz czĂŞÂściej bĂŞdzie sÂłychac: "3 liga 3 liga JKS!"

grzboch 

Wysłany: 14 Wrzesień 2010, 19:25   

okularka napisał/a:
sama bym sie wybraÂła na mecz jksu ale poraÂża mnie widok policji i tych co to mieniÂą sie prawdziwymi kibicami

teraz to jest naprawde warto chodziĂŚ, a myÂśle Âże nawet jak derby bĂŞdÂą np. z Przeworskiem to Âżadnych bijatyk nie bĂŞdzie bo jak ktoÂś wczeÂśniej napisaÂł, teraz kary sÂą za burdy.

cossacks 

Wysłany: 14 Wrzesień 2010, 19:39   

no JKS zaczyna cos grac:)
jak nie grali nasi,to musieli kupic Ukraincow ale widac ze sie oplacalo
jeszcze ten Brazylijczyk:)

cos slyszalem ze coraz bezpieczniej jest na stadionach...

grzboch 

Wysłany: 14 Wrzesień 2010, 19:46   

graja, grajÂą :D
era Znicza siĂŞ skoczyÂła teraz czas na "sukcesy" JKS-u

cossacks 

Wysłany: 14 Wrzesień 2010, 20:01   

no tak
ale szkoda Znicza jedyny zespol tak naprawde ktory cos reprezentowal w Jaroslawiu :)
mam nadzieje ze JKS im dorowna i dojdzie do ekstraklasy :grin: :grin:

-=Alex=- 

Ostrzeżeń:
 1/3/6

Wysłany: 14 Wrzesień 2010, 20:01   

A jakie ceny biletĂłw ?

cossacks 

Wysłany: 14 Wrzesień 2010, 20:08   

Bilety
Ceny biletĂłw na mecze IV ligi w sezonie 2010/11
8 zÂł (normalny)
5 zÂł (ulgowy dla mÂłodzieÂży szkolnej)

tak pisze na oficjalnej stronie

m???

Ostrzeżeń:
 1/3/6

Wysłany: 14 Wrzesień 2010, 21:36   

okularka napisał/a:
sama bym sie wybraÂła na mecz jksu ale poraÂża mnie widok policji i tych co to mieniÂą sie prawdziwymi kibicami To juz nie te czasy jarosÂławskiej pilki jak mowi moj ojciec gdzie na mecz chodziÂł z moja mamÂą i to bylo wielkie swiĂŞto maÂło tego wydarzenie nie tylko sportowe w miescie a teraz??? kamieniem moÂżna oberwaĂŚ

nie chodzisz na mecze a oceniasz i sugerujesz sie czyjimis wypowiedziami ze niby kamieniem mozna oberwac , otó¿ nie, oznajmiam ze nikt kamieniami nie rzuca i burdy na stadionie Jks odchodza do lamusa sa teraz kary dla klubu za takie ekscesy i to niemialo by sensu zeby sami kibice rujnowali klub.
Wielu niedoinformowanych ludzi wÂłasnie ma zÂłe zdanie o tym klubie tudziesz o ich kibicach a swoja wiedze czerpia na opowiadaniach kogos , a top jest smieszne przyjdz zobacz jak jest teraz na meczach a nie pisz bzdur o kamieniach .

A co do widoku policji to nie wiem w czym to przeszkadza i przeraza , na innych imprezach masowych tez jest policja i ochrona wiec w czym problem . :P

MARIUSZ K. 

Ostrzeżeń:
 1/3/6

Wysłany: 15 Wrzesień 2010, 08:39   

Cytat---------sa teraz kary dla klubu za takie ekscesy i to niemialo by sensu zeby sami kibice rujnowali klub.----------

no to akurat kiepski argument, wystarczy
zobaczyĂŚ co ostatnio zrobili kibice Zawiszy na swoim obiekcie swojemu klubowi.

Ale fakt na JKS-sie jest teraz spokojnie i dostaĂŚ w Âłeb ciĂŞÂżko...a kibice raczej tylko organizujÂą siĂŞ konkretnie na pojedynki z przemyskimi druÂżynami, ewentualnie z tymi, z ktĂłrymi przyjeÂżdÂżajÂą kibice. A to chyba nie sÂą prawdziwi kibice????

xxTypxx

Wysłany: 5 Październik 2010, 13:40   

oO Jestem w szoku :D Jks wygraÂł kolejny mecz i aktualnie zajmujemy 1 miejsce w tabeli! Oo jak tak dalej pĂłjdzie to mamy szanse na awans; D

grzboch 

Wysłany: 6 Październik 2010, 07:42   

szanse sÂą zawsze :D
w sobote gramy derby z OrÂłem Przeworsk a jak powszechnie wiadomo derby rzÂądzÂą siĂŞ swoimi prawami... :D

cossacks 

Wysłany: 7 Październik 2010, 19:14   

mysle ze z takim skladem i z taka forma awans jest pewny:)
przed sezonem juz mowili ze JKS bedzie faworytem 4ligi podkarpackiej:)

Odpowiedz do tematu