STRONA GŁÓWNA
                                   FORUM
                                ALBUM ZDJĘĆ
                             UŻYTKOWNICY
                          FAQ   BBCode
                       STATYSTYKI

Szukaj • Grupy • Rejestracja • Zaloguj • Chat

Poprzedni temat :: Następny temat
JKS Jarosław - Nowy Sezon.
Autor Wiadomość

xxTypxx

Wysłany: 14 Wrzesień 2010, 16:56   JKS Jarosław - Nowy Sezon.

Witam. :] Normalnie musiałem napisać tego posta bo wszedłem na portal www.90minut.pl
i patrze na niższe ligi i nasz JKS jest na 2 miejscu w tabeli i ma tylko jeden pkt straty do lidera po 6 kolejkach Oo
To prawda czy mnie kłamią? xDOo
Jeśli tak faktycznie jest i będą dalej tak grać to mamy realne szanse na awans! W końcu ! :D
(a wtedy zacznę chodzić na mecze chyba :D )

okularka 

Wysłany: 14 Wrzesień 2010, 17:43   

sama bym sie wybrała na mecz jksu ale poraża mnie widok policji i tych co to mienią sie prawdziwymi kibicami To juz nie te czasy jarosławskiej pilki jak mowi moj ojciec gdzie na mecz chodził z moja mamą i to bylo wielkie swięto mało tego wydarzenie nie tylko sportowe w miescie a teraz??? kamieniem można oberwać

zmazik 

Wysłany: 14 Wrzesień 2010, 18:09   

Jakby nie Ci kibice to w Jarosławiu nie było by dopingu piłkarze nie mieli by dla kogo grać a po wygranym meczu zawsze przybiegają na sektor kibiców a nie na trybune kryta czy po drugiej stronie. A pozatym takie mówienie, że policja, że kibice jest śmieszne bo na stadionie nikt sie nie bije bo są kary dla klubu.

grzboch 

Wysłany: 14 Wrzesień 2010, 20:24   

ja chodze w miarę regularnie na JKS i teraz nie ma żadnych burd, nikt nie "dostaje kamieniem po głowie" teraz to jako taki poziom kibice prezentują (a z meczu na mecz jest ich coraz więcej), a policja stojąca przy Bandurskiego raczej stoi bo im kazali "tak za zaś"
ale faktycznie grają dobrze, tam sie jedna porażka w Jaśle przytrafiła ale to można określić jako wypadek przy pracy (:D) jeśli tak sie potoczy a zimą dojdą jakies sensowne wzmocnienia to coraz częściej będzie słychac: "3 liga 3 liga JKS!"

grzboch 

Wysłany: 14 Wrzesień 2010, 20:25   

okularka napisał/a:
sama bym sie wybrała na mecz jksu ale poraża mnie widok policji i tych co to mienią sie prawdziwymi kibicami

teraz to jest naprawde warto chodzić, a myśle że nawet jak derby będą np. z Przeworskiem to żadnych bijatyk nie będzie bo jak ktoś wcześniej napisał, teraz kary są za burdy.

cossacks 

Wysłany: 14 Wrzesień 2010, 20:39   

no JKS zaczyna cos grac:)
jak nie grali nasi,to musieli kupic Ukraincow ale widac ze sie oplacalo
jeszcze ten Brazylijczyk:)

cos slyszalem ze coraz bezpieczniej jest na stadionach...

grzboch 

Wysłany: 14 Wrzesień 2010, 20:46   

graja, grają :D
era Znicza się skoczyła teraz czas na "sukcesy" JKS-u

cossacks 

Wysłany: 14 Wrzesień 2010, 21:01   

no tak
ale szkoda Znicza jedyny zespol tak naprawde ktory cos reprezentowal w Jaroslawiu :)
mam nadzieje ze JKS im dorowna i dojdzie do ekstraklasy :grin: :grin:

-=Alex=- 

Ostrzeżeń:
 1/3/6

Wysłany: 14 Wrzesień 2010, 21:01   

A jakie ceny biletów ?

cossacks 

Wysłany: 14 Wrzesień 2010, 21:08   

Bilety
Ceny biletów na mecze IV ligi w sezonie 2010/11
8 zł (normalny)
5 zł (ulgowy dla młodzieży szkolnej)

tak pisze na oficjalnej stronie

m???

Ostrzeżeń:
 1/3/6

Wysłany: 14 Wrzesień 2010, 22:36   

okularka napisał/a:
sama bym sie wybrała na mecz jksu ale poraża mnie widok policji i tych co to mienią sie prawdziwymi kibicami To juz nie te czasy jarosławskiej pilki jak mowi moj ojciec gdzie na mecz chodził z moja mamą i to bylo wielkie swięto mało tego wydarzenie nie tylko sportowe w miescie a teraz??? kamieniem można oberwać

nie chodzisz na mecze a oceniasz i sugerujesz sie czyjimis wypowiedziami ze niby kamieniem mozna oberwac , otóż nie, oznajmiam ze nikt kamieniami nie rzuca i burdy na stadionie Jks odchodza do lamusa sa teraz kary dla klubu za takie ekscesy i to niemialo by sensu zeby sami kibice rujnowali klub.
Wielu niedoinformowanych ludzi własnie ma złe zdanie o tym klubie tudziesz o ich kibicach a swoja wiedze czerpia na opowiadaniach kogos , a top jest smieszne przyjdz zobacz jak jest teraz na meczach a nie pisz bzdur o kamieniach .

A co do widoku policji to nie wiem w czym to przeszkadza i przeraza , na innych imprezach masowych tez jest policja i ochrona wiec w czym problem . :P

MARIUSZ K. 

Ostrzeżeń:
 1/3/6

Wysłany: 15 Wrzesień 2010, 09:39   

Cytat---------sa teraz kary dla klubu za takie ekscesy i to niemialo by sensu zeby sami kibice rujnowali klub.----------

no to akurat kiepski argument, wystarczy
zobaczyć co ostatnio zrobili kibice Zawiszy na swoim obiekcie swojemu klubowi.

Ale fakt na JKS-sie jest teraz spokojnie i dostać w łeb ciężko...a kibice raczej tylko organizują się konkretnie na pojedynki z przemyskimi drużynami, ewentualnie z tymi, z którymi przyjeżdżają kibice. A to chyba nie są prawdziwi kibice????

xxTypxx

Wysłany: 5 Październik 2010, 14:40   

oO Jestem w szoku :D Jks wygrał kolejny mecz i aktualnie zajmujemy 1 miejsce w tabeli! Oo jak tak dalej pójdzie to mamy szanse na awans; D

grzboch 

Wysłany: 6 Październik 2010, 08:42   

szanse są zawsze :D
w sobote gramy derby z Orłem Przeworsk a jak powszechnie wiadomo derby rządzą się swoimi prawami... :D

cossacks 

Wysłany: 7 Październik 2010, 20:14   

mysle ze z takim skladem i z taka forma awans jest pewny:)
przed sezonem juz mowili ze JKS bedzie faworytem 4ligi podkarpackiej:)

Odpowiedz do tematu