STRONA GúËWNA
                                   FORUM
                                ALBUM ZDJ╩Ă
                             U»YTKOWNICY
                          FAQ   BBCode
                       STATYSTYKI

Szukaj • Grupy • Rejestracja • Zaloguj • Chat

Poprzedni temat :: Nastŕpny temat
TV Kablowe w Jaros┬│awiu
Autor WiadomoŠ

Ewelina1108 

Do│▒czy│a: 05 Kwi 2014

Wys│any: 4 Stycze˝ 2015, 13:11   TV Kablowe w Jaros┬│awiu

Tak si├¬ sk┬│ada, ze na ┬Âwi├¬ta by┬│am u kuzynki w Gorlicach, z odwiedzinami. Przy okazji zobaczyli┬Âmy z m├¬┬┐em nowa kabl├│wk├¬, kt├│ra maja w┬│a┬Ânie od firmy Zicom. Powiem tak na kolana mnie nie rzuci┬│o, du┬┐o kana┬│├│w ale te┬┐ s┬▒ i zapchajdziury. M├¬┬┐a interesuje TVP Sport i trzeba dodatkowo zap┬│aci├Ž 10,90. Dwa TV i dodatkowy pakiet wychodzi prawie 90 z┬│. Jak dla mnie to za du┬┐o. Jako┬Â├Ž podobna jak w TV za 32,50 kt├│ra nadaje cyfrowo i jest tam kana┬│ TVP Sport. Wi├¬c na razie nic nie zmieniam zostaje z TV Cyfrow┬▒ za 32,50. Chocia┬┐ po cichu liczyli┬Âmy, ze zrobi┬▒ jakie┬ promocje tak jak s┬▒ na internet, ale widoczniej bardziej stawiaj┬▒ na internet. Natomiast na Sylwka by┬│am u znajomych na Kopernika kt├│rzy maja kabl├│wk├¬ za 29 firmy rzeszowskiej. Tutaj jako┬Â├Ž zdecydowanie gorsza bo analog, ale za to jest kana┬│├│w, min. Discowery, Eurosport, TVP Seriale, BBC, Polsat Sport Extra. R├│┬┐nica w cenie 3,50 mniej i tyle jeszcze kana┬│├│w wi├¬cej. Chyba nadawanie cyfrowe nie jest tak drogie. Mogliby jeszcze da├Ž w tej kabl├│wce za 32,50 Eurosport i np. jaki┬ kana┬│ filmowy np. Universal. Mog┬│o by tez by├Ž mniej kana┬│├│w HD np. National Geographic a w to miejsce da├Ž co┬ innego, bo jak jest jako┬Â├Ž cyfrowa to wszystko idzie bdb. Nie wiem natomiast jak wygl┬▒da sytuacja w sieci na os. Kombatant├│w.

PIOOLE

Do│▒czy│: 29 Pa╝ 2012

Wys│any: 4 Stycze˝ 2015, 13:37   

Ewelino1108 sam mam kabl├│wk├¬ za 32,50 z┬│ i teraz po przej┬Âciu na emisj├¬ cyfrowa jako┬Â├Ž jest rzeczywi┬Âcie super w por├│wnaniu do tego co by┬│o. Rzeczywi┬Âcie jest to troch├¬ dziwne, ze jedni mog┬▒ za mniejsz┬▒ kas├¬ emitowa├Ž kilka program├│w wi├¬cej a inni nie. Co do sieci na Kombatant├│w to wyczyta┬│em tylko ┬┐e tam za 35 z┬│ jest 72 kana┬│y. Do tej naszej TV za 32,50 kt├│ra ja te┬┐ posiadam mogliby rzeczywi┬Âcie da├Ž z 2-3 kana┬│y np. Eurosport, FOX i Polsat Sport Extra. Bo tak naprawd├¬ to tylko na kana┬│ach sportowych s┬▒ jakie┬ nowo┬Âci bo na innych kana┬│ach s┬▒ np. seriale emitowane na Universal Chanel a za 6 m-cy na Pulsie. A seriale czy filmy si├¬ nie starzej┬▒ je┬┐eli nie ogl┬▒da┬│em go gdzie indziej. Mnie nawet nie trzeba dodatkowego pakietu wystarczy to co jest mo┬┐e by├Ž nawet mniej kana┬│├│w w jako┬Âci HD ale za to wi├¬cej ilo┬Âciowo bo zawsze si├¬ co┬ na jakim┬ kanale obejrzy. A co do Zicom to najta├▒szy pakiet za 19.90 trzeba doliczy├Ž jeszcze op┬│at├¬ 10 z┬│ a jak jeszcze jeden TV do 5 z┬│ i wychodzi razem 35 z┬│ a ma┬│o kana┬│├│w filmowych i sportowych. za wszystko trzeba dodatkowo p┬│aci├Ž. a na co mi 16 oddzia┬│├│w terenowych. Panowie z Zicom to Jaros┬│aw a nie Lublin Warszawa czy Krak├│w. Tu s┬▒ inne realia. Lepiej da├Ž pakiet za 40 z┬│ np. z 70 kana┬│ami ni┬┐ ponad 120 kana┬│├│w i wy┬Ârubowa├Ž cen├¬. Czekam a┬┐ p├│jdziecie po rozum do g┬│owy i cos przemeblujecie w TVK i b├¬dziecie naprawd├¬ konkurencyjni. Zreszt┬▒ to nie tylko moja opinia na forum Zicom Gorlice te┬┐ s┬▒ takie g┬│osy.

karat 

Do│▒czy│: 26 Mar 2010

Wys│any: 4 Stycze˝ 2015, 22:09   

Wyra¿ê swoj± opinie co do TV-Ram

Ilo┬Â├Ž kana┬│├│w 61 do niedawna (62, uby┬│ TVR). Nied┬│ugo ko├▒czy nadawanie Religia TV(koniec stycznia). Dwa kana┬│y podwojone TVN HD,Styl HD, Styl, TVN (ciekawe po co ?), du┬┐o muzycznych. Jest te┬┐ propagandowy RT HD, RT Doc HD. A tak┬┐e taki wynalazek jak Mango TV. Brak tematycznego kana┬│u z serialami (13 ulica straszny nadmiar reklam zniech├¬ca) Sportowe brak Eurosportu (na pocz┬▒tku dzia┬│alno┬Âci kabl├│wki by┬│ wersji ENG). Brak strony internetowej (ci┬▒gle w budowie) Za plusy uwa┬┐am dzielenie na wiele TV, znacz┬▒ca poprawa jako┬Âci odbioru, bezawaryjno┬Â├Ž. Tylko wej┬Âcie na rynek z atrakcyjniejsz┬▒ ofert┬▒ mo┬┐e wywo┬│a├Ž konkurencje z tego co piszecie Zicom nie jest cen┬▒ konkurencyjne dla TV Ram

PIOOLE

Wys│any: 5 Stycze˝ 2015, 10:32   

Masz racj├¬, mogliby doda├Ž Eurosport po polsku i np. TVP SEriale lub Foxa i my┬Âl├¬, ze tyle by wystarczy┬│o. Takie Mango TV to we wszystkich kabl├│wkach robi┬▒ jako zapchajdziury. A co strony internetowej to pewnie jest to za ma┬│a kabl├│wka aby op┬│aca┬│o si├¬ j┬▒ robi├Ž. Mo┬┐e jakby mia┬│a zasieg na ca┬│y Jaros┬│aw to wtedy. Ale p├│ki nie ma konkurencyjnych cen tak jak na internet to pewnie wiele si├¬ w tym zakresie nie zmieni, i tak dzi├¬ki firnmie Zicim mamy jako┬Âc cyfrowa.

Chaba 
Micha┬│ Chabowski

Do│▒czy│: 25 Wrz 2011
Sk▒d: Jaros┬│aw

Wys│any: 5 Stycze˝ 2015, 12:28   

Internet np. w TVK PROSAT 10Mb/s za 10 z┬│ jak w zicom daj┬▒ a programy TVK du┬┐o ciekawsze i nie trzeba dokupywa├Ž np.Polsat Sport czy Eurosport TVP Sport wszystko w jednej cenie 34.99 PLN. Chyba ze kto┬ woli mniej kana┬│├│w to mo┬┐e zapisa├Ž si├¬ na pakiet za 16.80PLN.
Jednym s┬│owem konkurencja zadzia┬│a┬│a pozytywnie :)

PIOOLE

Wys│any: 5 Stycze˝ 2015, 22:29   

Ta TVK Prosat to chyba w tej chwili najlepsza kabl├│wka w Jaros┬│awiu.

Chaba 
Micha┬│ Chabowski

Do│▒czy│: 25 Wrz 2011
Sk▒d: Jaros┬│aw

Wys│any: 6 Stycze˝ 2015, 11:47   

No i w Prosat MULTIROOM ZA DARMO !!!

PIOOLE

Wys│any: 6 Stycze˝ 2015, 14:22   

W TV RAM te┬┐ na ile chcesz TV.

Ewelina1108 

Wys│any: 20 Stycze˝ 2015, 11:39   

Wczoraj TV RAM doda³a kana³ Polsat Play pewnie za Religiê TV która koñczy nadawanie 31 stycznia 2015 r. Uwa¿am, ze ten Polsat Play to zmarnowana nasza kasa, kolejna zapchajdziura, woleli by dodac Polsat HD lub Polsat Sport Extra.

SanRiver 

Do│▒czy│: 25 Lis 2011

Wys│any: 20 Stycze˝ 2015, 13:29   

To ju┬┐ kwestia gustu :) Ja np. cz├¬sto ogl┬▒dam Polsat Play , no ale ten kana┬│ jest kierowany typowo do m├¬skiej cz├¬┬Âci abonent├│w tak jak np. TVN Turbo. Dla kobiet jest Polsat Cafe .
Ja korzystam z innej TVK ale z tego co wiem to wasza te¿ w tym roku bêdzie du¿o ciekawsza.

Ewelina1108 

Wys│any: 20 Stycze˝ 2015, 13:36   

A mo┬┐esz zdradzic szczeg├│┬│y? Nawet na PW.

SanRiver 

Wys│any: 20 Stycze˝ 2015, 16:27   

Cierpliwo┬Âci :) Wszystko idzie ku lepszemu hmm... mo┬┐e w ten spos├│b jak ju┬┐ jest Polsat Play to w tym samym "pude┬│ku" dla operator├│w kabl├│wek znajduj┬▒ si├¬ inne programy kt├│re z czasem wejd┬▒ np. Polsat Sport Extra.
Tylko to jest tak pomieszane ┬┐e na niekt├│re trzeba poczeka├Ž jak np. HD
Biurokracja w naszym kraju to gigant na skal├¬ ┬Âwiatow┬▒ w tym jeste┬Âmy najlepsi w ┬Âwiecie :)

P.S. Trzeba czeka├Ž na zezwolenie puszczenia programu w kablu itp. itd. pismo do W-wy pismo z pro┬Âba pismo na zezwolenie zezwolenia ┬┐eby zezwolili zezwoli├Ž hahahaha
Kocham nasz┬▒ biurokracje hehehe :) :) :)

Ewelina1108 

Wys│any: 21 Stycze˝ 2015, 07:28   

Czy┬┐by┬ by┬│ w┬│a┬Âcicielem/wsp├│┬│w┬│a┬Âcicielem TV Ram, ┬┐e tak wszystko wiesz?

SanRiver 

Wys│any: 21 Stycze˝ 2015, 11:50   

Ewelina1108 napisa│/a:
Czy┬┐by┬ by┬│ w┬│a┬Âcicielem/wsp├│┬│w┬│a┬Âcicielem TV Ram, ┬┐e tak wszystko wiesz?

NIE :) Nie jestem znam kogo┬ kto si├¬ orientuje w temacie i tyle :)

Dobrze ┬┐e ZICOM ich postraszy┬│ bo zapewne by┬│oby bez zmian :) Tylko szkoda ┬┐e Zicom ofert┬▒ TV odstrasza :)

Wczoraj wpad³a mi w rêce ulotka TVK PROSAT ¿e tak jak Zicom oferuj± internet 10Mb - 10z³-20Mb -20z³ -30Mb-30z³ :)

Ewelina1108 

Wys│any: 21 Stycze˝ 2015, 12:10   

Oby si├¬ czasem w TV Ram nie zako├▒czy┬│o tylko na zapowiedziach. Wprowadzili emisj├¬ cyfrow┬▒ bo si├¬ przestraszyli Zicomu i ich oferty, a jak zobaczyli ich ofert├¬ zw┬│aszcza cenow┬▒ to pewnie pok┬│adli sie ze ┬Âmiechu. Zicom inwestuje tylko w internet. TV ich nie interesuje, op┬│ata za pakiet + 2 telewizory to prawie 75 z┬│, a inne pakiety np sportowy to kolejne 10 z┬│ + np. Canal plus daje 125 z┬│ a w nc plus za 115 z┬│ oferta na 2 TV + Canal+ + HBo. Wyb├│r jest prosty. Oby jednak twoje info si├¬ sprawdzi┬│o i nast┬▒pi┬│y te zmiany byle by one mia┬│y miejsce w tym wieku :mrgreen: . A tak na powa┬┐nie jak dla mnie mogliby nie robi├Ž wi├¬cej pakiet├│w, tylko w tym za 32,50 z┬│ da├Ž podwy┬┐k├¬ np 2.50 z┬│ i doda├Ž Polsat HD, Polsat Sport Extra i Eurosport. I wystarczy. Tak wyliczam na oko, bo skoro w Azarcie za 29 z┬│ jest jeszce z 3-4 kana┬│y wi├¬cej to ceny sa chyba mniej wi├¬cej podobne dla wszyskich TVK.

WyÂwietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo┐esz pisaŠ nowych tematˇw
Nie mo┐esz odpowiadaŠ w tematach
Nie mo┐esz zmieniaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz usuwaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz g│osowaŠ w ankietach
Nie mo┐esz za│▒czaŠ plikˇw na tym forum
Nie mo┐esz Âci▒gaŠ za│▒cznikˇw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: