STRONA GŁÓWNA
                                   FORUM
                                ALBUM ZDJĘĆ
                             UŻYTKOWNICY
                          FAQ   BBCode
                       STATYSTYKI

Szukaj • Grupy • Rejestracja • Zaloguj • Chat

Poprzedni temat :: Następny temat
MZK Jarosław
Autor Wiadomość

grzboch 

Wysłany: 7 Czerwiec 2013, 17:50   

piotrpanter napisał/a:
Nie no taboru nie mają złego w porównaniu do Magdy czy PKS'u. Nie raz przechodząc koło MZK czy kupując u nich bilet w godzinach szczytowych sporo autobusów stało na zajezdni więc to kwestia dobrego zorganizowania. Nowa linia to ciekawa opcja tylko szkoda, że tak jej mało ale to za pewne eksperyment (pewnie chcą sprawdzić czy jest opłacalna) i wtedy może zwiększą częstotliwość. Tylko przydały by się jeszcze bilety czasowe lub miesięczne strefowe. Te drugie na pewno zachęciły by ludzi do podróżowania więcej niż jedną linią a zakład miałby potrzebne wpływy:)

nie miałem na myśli tego że maja zły tabor, chodziło mi o ilosć tego taboru. Jak mnie pamieć nie myli to mają 10 SOR-ów 4 Merce i 2 Autosany - co daje 16 autobusów. Maj póki co do obsługi 12 linii gdzie linie 0 potraktowałem podwójnie. Autosany nawala i jest problem xD

zbychu 

Wysłany: 8 Czerwiec 2013, 11:28   

Też tak uważam rozkłady mają niedopracowane dopasowane pytam dla kogo :?: :?: :shock:

Chaba 

Wysłany: 11 Czerwiec 2013, 11:47   

Czy ta nowa linia nr 15 kursuje w soboty i niedziele?

grzboch 

Wysłany: 11 Czerwiec 2013, 19:05   

Chaba napisał/a:
Czy ta nowa linia nr 15 kursuje w soboty i niedziele?

gdzież MZK uruchomi jakaś linie jeżdżącą w weekendy :P

nie żądajmy cudów :P na początek dobre i 6 kursów w dni powszednie. Jak się linie przyjmie to może się doczekamy kursów w weekendy :D

Chaba 

Wysłany: 12 Czerwiec 2013, 12:49   

No to moja ciocia z Sanowej sie zmartwi bo już się cieszyła że w niedziele pojedzie 15 na nowy cmentarz a tu proszę:)! MZK chyba nie myśli! Jak można zrobić kurs pod samą bramę Nw Cmentarza i ...tylko w dni powszednie! a w sob. i niedz. jak ludzie chcą odwiedzić groby bliskich to nie kursują BRAWO! Jesteście WIELCY!!! :)

piotrpanter

Wysłany: 12 Czerwiec 2013, 21:13   

Może zorganizujmy coś takiego u nas? http://www.nowiny24.pl/ap...EMYSL/120629968 Nie powiem, że nie raz wracając z imprezy marzyłem o czymś takim. To by na pewno ożywiło miasto wieczorami i pomogło lokalom...

nikt 
nikt

Wysłany: 20 Czerwiec 2013, 13:08   

piotrpanter napisał/a:
Może zorganizujmy coś takiego u nas? http://www.nowiny24.pl/ap...EMYSL/120629968 Nie powiem, że nie raz wracając z imprezy marzyłem o czymś takim. To by na pewno ożywiło miasto wieczorami i pomogło lokalom...

Taa. Chyba nie widziałeś clubów w Jarosławiu w nocy. Ludzi to można na palcach u rak liczyć. Zdarzy się jakiś jeden dzień gdzie jest ich więcej, ale to rzadkość. Poza tym podejrzewam, że gdyby nawet MZK wprowadziło kursy nocne to na dziesięć osób pewnie jedna miałaby skasowany bilet :)
W takim miasteczku nigdy to nie przejdzie.

A co z tą 5 do Wiązownicy. Macie jakieś przecieki ;) ?

grzboch 

Wysłany: 21 Czerwiec 2013, 20:01   

co do linii "5" to aż sie prosi żeby ją teraz uruchomić :)

Zamknięty jest most w Manasterzu, wszystkie PKS-y jadące przez Sieniawę muszą teraz jeździć przez Tryńcze i Ubieszyn, Magda do Sieniawy chyba też tą trasą jeździ, aż się prosi żeby uruchomić od wakacji linie nr 5 na trasie Jarosław - Manasterz :) Odzyskać klientów i mieć niezłe zyski :)

Randaliks

Wysłany: 24 Czerwiec 2013, 15:15   

grzyboch masz rację, wiele osób z Manasterza, Wiązownicy czy Szówska chciało by powrotu linii "5", dogodne i częste kursy, dobrze utrzymany tabor autobusowy, a cena za bilety też przystępna

zbychu 

Wysłany: 19 Wrzesień 2013, 09:34   

Światowy dzień bez samochodu . www.jaroslaw.pl/aktualnos...-Samochodu.html

grzboch 

Wysłany: 19 Wrzesień 2013, 19:58   

w niedzielę?? nie no, szaaaaaaaał :D dzień w którym zerówka kursuje od 8 do 19 oraz kursuje rano linia nr 8 i 14 :P faktycznie, szał :D już widzę te tłumy w zerówce w niedziele :D

ale akcja godna poparcia, zęby nie było że jestem "na nie" :P

dziś w Nowinach ukazał się taki artykuł

Przemyśl stawia na autobusy na gaz

skoro nożna liczyć na 100% zwrotu kosztów, gazownia pod ręką to czemu nie złożyć wniosku?? :d MZK Jarosław, do dzieła :)

bez kakakasku 

Ostrzeżeń:
 1/3/6

Wysłany: 19 Wrzesień 2013, 20:34   

Wiesz Jarosławska gazownia już jest tak jakby siedzibą główny oddział jest w Rzeszowie i to chyba tam trzeba dawać wniosek ale spróbować nie zaszkodzi dać wniosek w Jarosławiu

Wojtek-MKM 
KM Jarosław.

Wysłany: 25 Wrzesień 2013, 16:00   

@Grzboch:
Po pierwsze: CNG ma zostać opodatkowane, więc ma być droższe, zwrot kosztów to tylko za autobusy
Po drugie: ta stacja przy gazowni to jest dla osobówek czy dla dużych pojazdów?
Po trzecie: w MZK przydałaby się porządna remarszrutyzacja (ponowne ułożenie tras po konsultacjach społecznych), obecny układ linii jest do bani, pewnie od PRLu nie zmieniany
Po czwarte: MZK jest za małe, kupowanie 2 czy 5 autobusów na gaz jest nieopłacalne, Kraków kupując 5 Jelczy CNG na ponad 400 autobusów się przejechał na "oszczędnościach"
Po piąte: nie spodziewajmy się cudów.

ms_admin 

Wysłany: 25 Wrzesień 2013, 16:29   

Obecnie w gazowni tankować CNG mogą tylko samochody służbowe należące do obiektu. Kiedyś można było tankować gaz do prywatnych. Niestety w chwili obecnej pozostał Rzeszów, bo czy w Przemyślu można to nie wiem.

Chaba 

Wysłany: 26 Październik 2013, 10:04   

Cieszy mnie to że poznikały Wiaty z Przystanków MZK i będa inne no ale dlaczego zostały te najstarsze np., na ul.Poniatowskiego czy PKP starocie juz poniszczone i straszące ? No chyba że...podlegają już pod Konserwatora Zabytków no i bez Jego zgody nie wolno ich ruszać? :)

Odpowiedz do tematu