STRONA GŁÓWNA
                                   FORUM
                                ALBUM ZDJĘĆ
                             UŻYTKOWNICY
                          FAQ   BBCode
                       STATYSTYKI

Szukaj • Grupy • Rejestracja • Zaloguj • Chat

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Kamciu86
20 Luty 2011, 18:10
sklep z Zabawkami
Autor Wiadomość

goten

Wysłany: 20 Styczeń 2011, 20:59   sklep z Zabawkami

Hej

Mam pytanie, co sadzicie o istniejących sklepach z zabawkami w Jaroslawiu, tj.
- Sklep w Globusie - nad Rossmannem,
- Sklep "Dzieciak" - kolo Globusa,
- Sklep "Jaś i Małgosia" na Rynku,
- Sklep Olimpia na Słowackiego,
- Sklep AS na Pruchnickiej,
- Sklep Candy w ABC na Pruchnickiej,
- Sklep Tedmar na 3-go Maja,
- Sklep "Świat Zabawek" na Grodzkiej,

i inne - sorry za pominiecie

Czy w naszym mieście Jarosławiu jest miejsce na jeszcze jeden sklep z zabawkami, jeśli tak, to gdzie (przybliżona lokalizacja) ???

Czekam na info...

ijama

Wysłany: 21 Styczeń 2011, 08:44   

Najdroższy jest chyba w Globusie, dużo niższe ceny są na Grodzkiej i w ASie

elaebela 

Wysłany: 23 Styczeń 2011, 12:30   

najlepszy byłby sklep w centrum miasta i to taki do ktorego mozna wejsc z wózkiem i wózkiem po sklepie pojezdzic w poszukiwaniu potrzebnych rzeczy.Zaden z wymienionych wyzej sklepow nie posiada takich ułatwien.Wszystkie zalbo są małe i waskie albo trzeba wychodzic po schodach i zostawiac wózki jak np w Bimbo,Dzieciaku,Globusieja Jas mi małgosia ma waskie wejscie i mało miejsca w sroduku,ten na ul.Grodzkiej i na Grunwaldzkiej to tez porazka bo drozyzna.
Tak na prawde brak jest dobrego sklepu z akcesoriami dla dzieci i nie chodzi tylko o zabawki ale tez o ubranka itp.Pisze to z doswiadczenia dwojga dzieci.

martita

Wysłany: 23 Styczeń 2011, 14:25   

Zgadzam sie z poprzedniczka! W Jaro brakuje porządnego, przestronnego sklepu z akcesoriami (ubranka, gadżety dla niemowląt itp) Niewiem jak inni ale ja wolę sama wybierać rzeczy niż pokazywać pani co ma mi podać z pułki, zreszta wymienione wyżej sklepy są poprostu zagracone i cięzko cokolwiem w nich wybrać. Lokalizacja? Obok Globusa są powierzchnie do wynajęcia więc jęśli masz zamiar otworzyć taki sklep i dobrze to zorganizujesz to jest szansa że rozłożysz konkurencje :wink:

elaebela 

Wysłany: 23 Styczeń 2011, 18:00   

Przede wszystkim sklep musi byc dostepny dla matek z dziecmi i wózkami i miec wszechstronne menu dziecięce.Prosze zwrócic uwage na Rossmana.Mozna tam wjechac wózkiem i od razu popyt na jedzonko dla dzieci i kosmetyki dzieciece im sie zwiekszył.To jedyny taki sklep w Jarosławiu.Brakuje takiego z ubrankami i innymi akcesoriami,zabawkami tez

agi

Wysłany: 26 Styczeń 2011, 20:03   

Według mnie, matki 3 dzieci:

- sklep z zabawkami w Globusie ma bardzo dobra ofertę zabawek, ale jest jednym z najdroższych w mieście (jeśli nie najdroższym), poza tym jest na pietrze i ciężko wejść z wózkiem no i jest zagracony - zabawkami ze starych sezonów,

- Sklep "Dzieciak" - kolo Globusa - ostatnio się poprawiła oferta, większy wybór, ale tez i ceny bardzo wzrosły i na pewno nie jest tam tanio, bardzo dużo podróbek, fatalna obsługa,

- Sklep "Jaś i Małgosia" na Rynku, superrr oferta ubranek dla dzieci - powiedziałabym, ze najlepsza w miesicie, jakość i wzornictwo !!!! Zabawki widać, ze tam się dopiero coś zaczyna dziać, ale chyba za niedługo będzie to fajny sklep z zabawkami, których ceny są naprawdę niskie no i same nowości. Jeden z moich ulubionych słępów w Jaro dla dzieci,

- Sklep Olimpia na Słowackiego - nie bywam, nic nie mogę powiedzieć, ale wydaje mi się, ze nie jest to sklep do którego poszłabym po jakiekolwiek zabawki,

- Sklep AS na Pruchnickiej, - nie byłam jeszcze,

- Sklep Candy w ABC na Pruchnickiej, bardzo dużo chińszczyzny - w najgorszym tego słowa znaczeniu, oferta ok, Drogo!!!!,

- Sklep "Świat Zabawek" na Grodzkiej, raczej nie pójdę, już dwoje moich znajomych zostało tam ładnie oszukanych na klockach Lego, zapłacili 2 razy więcej niż cena w Globusie, Sklep fatalny, narzucane wszystkiego, tylko brakuje czegoś zrobić na środku, niczym szmateks i to ten najgorszy. Początkowo ceny były naprawdę niskie, ale teraz to ładnie je podnieśli, duży plus tylko za ładne wejście do sklepu - to oświetlenie i itp.

pablo

Wysłany: 29 Styczeń 2011, 22:37   

jak już wymieniacie sklepy to jest jeszcze na Witosa w pawilonie na górze

mieszkaniec64

Wysłany: 27 Luty 2011, 18:09   

Sklep Dzieciak najgorszy szyld w mieście.traktuje ludzi jak ciemniaków którzy nic nie widzą i obkleili budynek do okoła szpetnym napisem dlatego nigdy tam nie zagladam typowa prowincja brak profesjonalnego szyldu który zachęcałby do zajrzenia do środka

Odpowiedz do tematu